2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

aby móc korzystać z aplikacji

  • WhatsApp Web rozpoczyna testy na komputerach Mac i Windows z nowym formatem beta.

  • WhatsApp wciąż pracuje nad opcją edycji wiadomości z rozszerzeniem WABetaInfo.

  • WhatsApp uruchamia funkcję edycji wiadomości w wersji beta Androida.

WhatsApp to aplikacja do przesyłania wiadomości używana na telefonach systemowych Takich jak iOS i Android, które są używane w ponad 182 krajach z 2 miliardami zarejestrowanych użytkowników na swojej platformie. Ta aplikacja narodziła się w listopadzie 2009 roku z pomysłu Briana Actona i Jana Kouma, którzy musieli stworzyć w ten sposób sposób wysyłania wiadomości tekstowych po przejściu do trybu online.

Aplikacja do przesyłania wiadomości zmienia teraz sposób użycia dla każdego z Twoich urządzeń gdzie jest aplikacje Pozwoli ci to nadal cieszyć się wiadomościami, zdjęciami i filmami, które twoi przyjaciele i rodzina wysyłają ci za pośrednictwem swojego systemu, który zmienił świat technologii, ponieważ wcześniej, aby móc wysłać wiadomość, konieczne było posiadanie kredytu na telefon i teraz wystarczy mieć sieć.

Jeśli chodzi o komunikację, powinieneś być w stanie wysłać wiadomośćAplikacja go usunie, ponieważ kilka godzin temu ogłoszono, że aplikacja będzie używana bez sieci, więc wielu to zaskoczyło, ponieważ teraz będzie łatwiej komunikować się bez danych lub sieci Wi-Fi w telefonie komórkowym, ponieważ ten WhatsApp będzie teraz używany bez potrzeby użycia taśmy z siatką.

Od początku aplikacji WhatsApp stał się jedną z sieci społecznościowych Najczęściej używany na świecie, bo za pomocą jednej wiadomości możesz wiedzieć wszystko, aby każdy mógł pobrać i korzystać z tego systemu, mając tylko telefon komórkowy, wartość telefonu nie ma znaczenia, ponieważ system dostosowuje się do każdego urządzenia.

aby się cieszyć WhatsApp bez internetu i bez danych, musisz najpierw zaktualizować najnowszą wersję aplikacjiwięc musisz przejść do swojego sklepu na telefonie komórkowym, iOS na iPhonie i Playstore na Androidzie, aby pobrać system, aby mieć nową funkcjonalność sieci społecznościowej bez konieczności łączenia się z siecią.

READ  Powiedzieli, że Twitter będzie pobierał 20 USD miesięcznie za odznakę weryfikacyjną

Kiedy nowa wersja WhatsApp, musisz wejść do aplikacji systemowej, a następnie przejść do ustawieńa następnie wybierz Przechowywanie danych i naciśnij opcję agent Następnie aktywuj funkcję, po czym wprowadź adres proxy i kliknij zapisz, a na koniec, jeśli połączenie jest prawidłowe, pojawi się zielona kropka.

Wreszcie, po tym wszystkim, co zostało powiedziane, teraz możesz uzyskać bezpieczniejsze i stabilniejsze połączenie z tą aplikacją, dzięki czemu możesz cieszyć się aplikacją bez konieczności znajdowania punktu do nawiązania połączenia internetowego, możesz teraz wysłać wiadomość przez WhatsApp będzie łatwiejszy i szybszy, bez internetu i danych.

Czytaj teraz

Google dedykuje ten interaktywny doodle jezioru Xochimilco

Ana Guevara: Tupperware sponsoruje meksykańskich sportowców