25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Aaron Rodgers odpowiada reporterowi, nazywając go „największym idiotą w lidze”

Rodgers nie zgadza się, że sytuacje poza kortem mają wpływ na decyzję wyborców na zawodnika sezonu

Green Bay, Wes. – Aaron Rodgers Odpowiedziała wyborcom mocnymi słowami Najbardziej wartościowy gracz który powiedział w tym tygodniu, że nie zagłosuje na rozgrywającego Green Bay Packers, ponieważ jest „największym palantem w lidze” i „złym facetem”.

Te komentarze pochodzą z Oś Arkosha, reporter z Chicago, który otrzymał jeden z 50 głosów na nagrodę Gracza Roku Associated Press.

„Myślę, że to biedny facet”, powiedział Rodgers w środę. „Myślę, że jest totalnie leniwy. Nie zna mnie. Nie wiem kim on jest; nikt nie wie kim on jest, może nawet wczorajsze komentarze. lato, w sezonie. Niskie, że nie miał żadnych szans.” Aby wygrać nagrodę dla najlepszego zawodnika. Moim zdaniem powinien być wykluczony z głosowania w przyszłości. Jego problemem nie jest to, że jestem złym facetem lub największym palantem w lidze.. On mnie nie zna.

Arkosh, redaktor Tygodnik Pro Football Współpracuje z innymi mediami na terenie Chicago, wygłaszał swoje uwagi w rozgłośni radiowej 670 Punktacja Chicago Od tego czasu powiedział, że żałuje, że nie zagłosuje na Rodgersa z powodu jego problemów z pomocnikiem – ze względu na jego nawyki na boisku i decyzję o niepoddaniu się szczepieniom.

„Jego problem polega na tym, że nie jestem restauracją” – powiedział Rodgers.. „Więc jeśli chce iść na krucjatę i spiskować i przekazać dodatkową wiadomość, aby wręczyć nagrodę tylko w tym sezonie i uczynić go najlepszym zawodnikiem, którego został zaszczepiony, powinien. Ale jest leniwy i nie marnuję swojej czas. Martwię się o te rzeczy. On nie ma pojęcia, kim jestem.

READ  Exatln Mexico: To był powrót Mattie do Váriz i Hollywood Pulido jako posiłki

Rodgers przyznał się w zeszłym miesiącu podczas jednego ze swoich cotygodniowych meczów Pat McAfee Show Niektórzy wyborcy sprzeciwiają się mu w sprawie szczepień. Rodgers opuścił mecz, ponieważ uzyskał pozytywny wynik testu na COVID-19 i musiał izolować przez 10 dni, ponieważ nie był zaszczepiony. Doprowadziło to do ujawnienia Rodgersa jako wrażliwego gracza i powiedział dziennikarzom przed sezonem, że został przeciwko niemu „zaszczepiony”. COVID-19.

„Nie sądzę, że możesz być największym palantem w lidze i ukarać swoją drużynę, organizację i bazę fanów tak jak on i być najlepszym graczem” – podkreślił we wtorek Arkush. Wynik. „Czy był najcenniejszy na boisku? Tak, można się z tym kłócić, ale nie sądzę, że jest oczywiście bardziej wartościowy niż Jonathan Taylor ten miedziany kubek a może nawet Tom Brady. Więc z miejsca, w którym siedzę, reszta, aby nie była opcjonalna”.

Arkush dodał: „Myślę, że sposób, w jaki się zachowuje, jest nieodpowiedni. Myślę, że jest złym facetem i nie sądzę, że zły facet może być jednocześnie najcenniejszym facetem”.

W jednym wystąpieniu Arkush ubolewał, że inni wyborcy mogą odpowiadać na pytania dotyczące jego decyzji.

„Jedyne, co mogę zrobić w przyszłości, to uszanować to, czego nie szanowałem zeszłej nocy i nie mówić o tym więcej, dopóki nie zostaną wręczone nagrody” – dodał w środę.

Podczas gdy nagroda AP Rozważa się najlepszy gracz Oficjalnie Rodgers wygrał trzy razy (w tym w poprzednim sezonie) i NFL Nie bierz udziału w procesie.

trener pakowaczy, Matt LaFleur powiedział, że jedyną rzeczą do rozważenia w głosowaniu był poziom na boisku.

„Nie wiem, co jeszcze mogłoby na to wpłynąć. Jeśli ludzie będą oceniać ludzi na podstawie różnic opinii lub rzeczy, o których do diabła nie mają pojęcia, myślę, że to tylko dyskredytuje tę nagrodę. otrzymali tę wysoko cenioną nagrodę”. Wysoki, myślę, że większość z nich ma i myślę, że głosowanie na tę nagrodę to absolutny przywilej. Patrząc na cokolwiek innego niż to, co widzisz, gdy ten gracz gra, myślę, że jest to krzywda dla wszystkich”.

READ  David Benavides zniszczył Kironi Davis w siedmiu rundach

ten Pakowacze Przegrał mecz, z powodu którego nie grał Rodgers COVID-19Ale i tak udało im się zdobyć pierwsze miejsce w play-offach NFC na tydzień przed grą. Do finału sezonu zasadniczego w niedzielę grają 13-3 i grają przeciwko Detroit Lions.

„Myślę, że najlepszy zawodnik w zespole musi być najlepszym zawodnikiem w zespole” – powiedział Rodgers. „Wiele razy jest to dla najlepszego gracza w najlepszej drużynie, a my jesteśmy najlepszym zespołem. Więc jeśli wyborcy chcą używać go poza sezonem lub nie podoba im się moje stanowisko w sprawie szczepionki, to jest to ich przywilej. Nie sądzę, że to prawda, ale to jego przywilej”.

Rodgers wykonał tylko 35 podań przy przyziemieniu i cztery przechwyty (z czego dwa w otwierającym sezon) na 3977 jardów i wykonał 68,6 procent swoich podań.

Prawdopodobnie będzie miał okazję dorzucić coś jeszcze w niedzielę przeciwko Lions, ponieważ Lafleur powiedział, że nie planuje eliminować zdrowych graczy, mimo że jest to bezsensowna gra. Nie oznacza to jednak, że zagrają cały kompromis.

„Przeprowadziliśmy pewne badania dotyczące tego, jak radzą sobie inne drużyny w ostatnim tygodniu sezonu, w którym są wolne i przynajmniej część gry przyniosła graczom korzyść” – powiedział LaFleur. „Więc zdecydowanie ważysz te informacje, ale rozmawiasz także ze swoimi graczami i ci gracze chcą grać. Więc tak to zrobimy”.