19 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

A Narodowa Nagroda Naukowa?

31 marca 2020 r. ogłoszono nabór wniosków Krajowa Nagroda Naukowa 2020. Ustalił w swoim regulaminie, że był tam do godziny 18:00 w dniu 7 sierpnia 2020 r., aby nominować kandydatów, a „opinie jury muszą być przekazywane do Izby Reprezentantów”. Sekretariat Techniczny Rady Nagród nie później niż 12 października 2020 r. “i że każdy zwycięzca otrzyma 823 000 pesos. Wygląda jednak na to, że te wypowiedzi pozostały martwą literą, bo od ponad roku zwycięzców nie ogłoszono. A co się stało z nagrodami naukowymi 2021? zaproszenie zostało opublikowane 31 marca), a według niej opinie jury należy dostarczyć nie później niż 12 października, jednak nie ma już wymogu, aby każdy zwycięzca otrzymał 823 000 pesos. CONASET Samozwańczy rząd 4 T Twierdzą, że nauka jest wspierana bardziej niż kiedykolwiek.

Brygada Wolności Czytania przenosi się do FIL Zócalo

Na stronie internetowej Freedom Reading Brigade – społeczeństwa obywatelskiego założonego przez parę Paloma Size Baku Ignacio Taipu II– Na październik nie jest planowane żadne wydarzenie, nawet polityczna konferencja szkoleniowa; Nie panikuj, zdarza się, że cała Twoja energia i programowanie została przeniesiona na Międzynarodowe Targi Książki Zócalo, a to? gniazdo FILE Która, jak twierdzi wielu redaktorów, została zorganizowana w bardzo improwizowany sposób. Zobaczymy. Chodzi o to, że w rozmowie z Sáizem jest on częścią Rada Doradcza ds. Kultury CDMX, ogłoszony w ubiegłym miesiącu honorowo, potwierdził nieodpłatną dystrybucję ok. 7500 egzemplarzy książek autorstwa HagenbeckI Gonzalez RojoI Jacinto Barrera Bassols i Monero Helgueira, którą zrealizuje Brygada Wolności Czytania, która również będzie miała rozbudowany program zajęć, podobnie jak Fundusz Kultury Gospodarczej, który prowadzi Taibo II.

READ  NC Minister Zdrowia został wybrany do Narodowej Akademii Medycznej