2 kwietnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

A CHIVAS TEGO NIE CHCĄ! Cantrano del Ribagno błyszczy bramkami w swoim nowym klubie

Liga MX

Zawodnik, który wypadł z pierwszego składu w Guadalajarze to kolejny przykład zawodnika, który po opuszczeniu bullpen przeżywa rozkwit kariery.

© Jam Media 2020, Jam MediaChivas vs Puebla – Turniej Guard1anes 2020 Liga MX

W Chivas jest duży problem na starcie Clausury 2023 Bo po trzech meczach udało im się strzelić tylko dwie bramki, w tym jedną samobójczą, taki jest trener Veliko Paunović szuka rozwiązań tej sytuacjiChociaż wydaje się, że jego odpowiedź była w zasadzie i odrzucili ją.

W tym semestrze serbski szkoleniowiec postanowił dostosować swoją linię do pozycji napastnika, począwszy od 2023 roku Dołączyli Ronaldo Cisneros i Daniel Riosdodanie sTylko Jose Tepa Gonzalez czeka na powrót kontuzjowanego Jose Juana Macíasa; Jednak żadnemu z nich nie udało się jeszcze zaistnieć na tablicy wyników.

Guadalajara stawia na wzmocnienie pracy w głównych siłach Od powstania Projektu Tapatio W Lidze EkspansjiWspieranie procesu szkolenia i dawanie szans zespołom młodzieżowym Co wyróżnia się tym bardziej, że postanowiono zrezygnować z strzelca nowej sensacji w Silver Division.

Sebastian Chevy Martinez jest gwiazdą TepatitlánPonieważ wystartował w trzech meczach i strzelił już trzy gole, po jednym golu na mecz, szczepienie La Paz, Alacrance de Durango i Pumas Tabasco, Więc w stodole będą pragnąć tych notatek dla ich sprawy.

Czy Chevy Martinez wróci do Chivas?

Porozumienie między Tepatitlanem i Guadalajarą w sprawie 22-letniego napastnika jest właśnie takie pożyczka bez opcji wykupu, Więc napastnik trenował w kamieniołomie Chiverío Będziesz musiał zgłosić się ponownie w Verde Valle na inauguracyjny sezon przygotowawczy 2023To znaczy za sześć miesięcy.

Podobała Ci się nasza notka? Czy miałeś odwagę? Podnieś głos i wyraź siebie! Teraz Rebaño Pasión umożliwia interakcję z naszymi treściami. Za pośrednictwem Viafora możesz nam powiedzieć, czego chcesz, za pośrednictwem Google, Facebooka lub poczty e-mail. Kompletne, wyselekcjonowane doświadczenie dostosowane do Twoich zainteresowań. Spróbuj!

READ  Yon de Luisa zauważa, że ​​franczyza Gallos prawie nie pozostanie w Querétaro