18 października, 2024

San Marino 0-10 Anglia;  Podsumowanie kwalifikacji do Mistrzostw Świata w Katarze 2022

San Marino 0-10 Anglia; Podsumowanie kwalifikacji do Mistrzostw Świata w Katarze 2022

nienasycony Harry Kane, autor „Pókera” . Celes, poprowadził Anglię do zwycięstwa, co potwierdziło jego obecność w końcowej fazie rozgrywek Mistrzostwa Świata w Katarze 2022, Po wygranej w poniedziałek różnicą Miażdżenie 0-10 przed słabym San Marino.

Wynik, który odzwierciedla astronomiczny dystans dzielący wicemistrza Europy od skromnej drużyny z San Marino, która z wynikiem 211 zamyka klasyfikacje mistrzostw świata. FIFA.

W rzeczywistości minęło zaledwie kwadrans, gdy podopieczni Garetha Southgate, półfinaliści ostatniego mundialu w Rosji, wygrywali już 0-2, dzięki bramkom Harry’ego Maguire’a, który celnie otworzył wynik w 6 minut. nagłówek. I obrońca Filippo Fabri, który po dośrodkowaniu Bukayo Saki wbił piłkę do własnej bramki.

Cele, które wydawały się zaostrzać apetyt Harry’ego Kane’aKtóry przejął mecz w kolejnych minutach, udowadniając swoją skuteczność przed przeciwną bramką.

O ile kapitan reprezentacji Anglii, który w piątek podpisał już hat-tricka z Albanią, nie zawahał się zamienić rzutu karnego w 27. minucie, to napastnik Tottenhamu nie spudłował dośrodkowania Emile’a Smitha Rowe’a, dokładając do niego drugiego gola. Gol (0-4) na jego koncie strzeleckim.

Ale Kane nie był gotowy do zatrzymania się i w 39. minucie ponownie strzelił gola z 11 metrów, wykorzystując maksymalny rzut karny, który sam wyrządził potężnym strzałem głową, który obrońca gospodarzy zablokował rękami.

Trzy gole sprawiły, że Harry Kane tylko jeden gol za Garym Linekerem jest trzecim najlepszym strzelcem w historii Anglii z łączną liczbą 47 bramek.

Rekord wyrównany przez Kane’a na trzy minuty przed końcem pierwszej połowy.Po ukoronowaniu indywidualną akcją w terenie, angielski napastnik został ukoronowany celnym strzałem, co dla Anglików oznacza 0-6.

Kwalifikacje do Mistrzostw Świata są już gwarantowane Uwaga imprezy skupiła się na tym, czy Kane zdoła dogonić legendarnego Bobby’ego Charltona, drugi najlepszy strzelec w historii reprezentacji Anglii z 49 golami, odkąd Wayne Rooney strzelił 53 gole, mimo słabości przeciwnika wydawało się to złudzeniem.

READ  Dziwne, gigantyczne stworzenia schwytane na wzgórzu w Brazylii

Jednak jedyne 20 minut, w których Southgate utrzymało Harry’ego Kane’a na boisku w drugiej połowie, zanim został zastąpiony przez Rhysa Jamesa, uniemożliwiło napastnikowi rozszerzenie konta strzelców.

W przeciwieństwie do Anglii, która w drugiej i czterdziestu pięciu minutach zdobyła cztery gole dzięki Emile Smith Rowe, Tyrone Mings, Tammy Abraham i Bukayo Sace, potwierdzając swoją obecność w ostatnim etapie mistrzostw świata głośnym wynikiem 0-10. Katar.