28 września, 2024

Chorwacja vs Albania dzisiaj transmisja na żywo minuta po minucie, gdzie możesz oglądać Meksyk EURO 2024 na żywo w Internecie za darmo

Chorwacja związany Albania 2-2 po golu w doliczonym czasie gry Jasola Istnienie stało się skomplikowane Puchar Europy Po przegranej w pierwszym meczu z… HiszpaniaCo zmusi drużynę Tadic Wygrać Włochy Ostatniego dnia.

drużyna Luka Modrić Była o krok od powrotu, który mógł być pojednawczy. Albania W pierwszej połowie wyszli na prowadzenie na tablicy wyników dzięki Laçi. A w drugim wygląd Budimir To był klucz. Włącz odtwarzacz Osasuna Kramarekautor krawata i spowodował drugi JasolaWe własnym celu. I wreszcie w 95. minucie Jasola Zdobył wyrównującą bramkę, którą sam podbił Chorwacja W niepokojącej sytuacji.

Minuta 99: Ostatni gwizdek meczu.

Minuta 95: Goool! Klaus Giasola (Albania) w samą porę dotarł po odbiciu w polu karnym i oddał niski strzał w okolice lewego słupka i podwyższył wynik 2:2.

Minuta 90: Świetna interwencja Dominika Livakovicia! Arber Hoxha (Albania) z łatwością pokonuje obronę i strzela daremnie po obronie bramkarza.

Minuta 88: Luka Modric (Chorwacja) strzela z krawędzi pola karnego. Piłka minęła lewy słupek.

Minuta 78: Automatyczny gol! Klaus Giasola (Albania) odbija piłkę i całkowicie zmienia jej trajektorię. Bardzo niefortunny gol.

Minuta 74: Goool! Andrej Kramaric (Chorwacja) przyjął piłkę od Ante Budimira i z doskonałą równowagą uderzył w pole karne, zdobywając wyrównującą bramkę.

Minuta 65: Strzał Andreja Kramaricia (Chorwacja) w środku pola zostaje zablokowany przez obronę.

Minuta 60: Luka Modric (Chorwacja) zbiera się poza polem karnym i nie waha się oddać strzału na bramkę. Dobra próba, ale obrońca interweniuje i blokuje strzał.

Minuta 50: Luka Socic (Chorwacja) otrzymuje podanie w pole karne, panuje nad piłką i mocno strzela w lewy słupek, ale Thomas Strakosha interweniuje i fenomenalnie broni.

Minuta 46: Gra zostaje wznowiona na Volksparkstadion.

Minuta 45+3: Sędzia François Letxer gwiżdże po pierwszej połowie.

Minuta 45 + 2: Ray Manaj (Albania) próbuje przerobić dośrodkowanie głową w pobliżu punktu karnego, ale piłka trafia w lewy słupek, ale Dominik Livakovic go blokuje. Chorwacja uratowana!

READ  Barcelona awansowała do kolejnej rundy Pucharu Króla: pokonała Inter City 4:3 | Sport totalny

Minuta 31: Christian Aslani (Albania) otrzymuje głębokie podanie w pole karne. Bez zastanowienia rzuca piłkę, ale Dominik Livakovic wykonuje znakomitą interwencję.

Minuta 27: Świetne dośrodkowanie dociera do Bruno Petkovicia (Chorwacja) w środku pola karnego, a on uderza głową, a piłka mija poprzeczkę.

Minuta 20: Luka Modric (Chorwacja) próbuje porozumieć się z kolegą idealnym podaniem w pole karne, ale jeden z obrońców reaguje dramatycznie i przechwytuje piłkę.

Minuta 11: Goool! Kasim Lassi (Albania) zdobywa bramkę po dośrodkowaniu głową z bardzo trudnej pozycji i posłaniu piłki nisko w środek bramki. Doskonała definicja.

Początek meczu Chorwacji z Albanią!

Po porażce z Hiszpanią w swoim pierwszym meczu drugiej grupy (3:0) Chorwacja W ostatnich pięciu meczach we wszystkich rozgrywkach ponieśli trzy porażki (Z2, P3), czyli tyle samo, ile zanotowali w poprzednich 29 oficjalnych meczach (Z16, H10, F3). W tym mecze towarzyskie drużyn Zlatko Dalić Zakończyła się seria sześciu meczów bez porażki z reprezentacją Hiszpanii (90 minut: Z5, H1), która po raz pierwszy od półfinału Mistrzostw Świata 2022 straciła więcej niż dwa gole.

Nie ma czasu na żale, Chorwacja Będzie miał nadzieję, że natychmiast wróci na zwycięską ścieżkę, ponieważ od Euro 1996 nie przegrał dwóch meczów z rzędu na dużym turnieju. Zespół Vatriniego nie może sobie pozwolić na porażkę przeciwko niemu. AlbaniaBiorąc pod uwagę, że w ciągu 90 minut od ostatniego spotkania w fazie grupowej tylko raz odnieśli zwycięstwo i odnieśli zwycięstwo, światWydaje się, że dobry start w grze jest kluczowy.

Możesz być zainteresowany: Wideo: Cristiano Ronaldo świętuje przed przeciwnikiem, podczas gdy kibice go ignorują

Lepiej nie mogło się zacząć. Albania W swoim debiucie w Grupie Śmierci w 23 sekundy przełamał początkowy remis 0:0 z Włochami, zdobywając najszybszą bramkę w historii w końcowej fazie turnieju. Puchar Europy, jednak Albańczycy nie zdołali utrzymać przewagi i ostatecznie poddali się aktualnemu mistrzowi (ITA 2-1 ALB)), kończąc serię siedmiu oficjalnych meczów bez porażki (Z4, E3). Od września 2022 roku „Czerwono-Czarni” nie ponieśli dwóch oficjalnych porażek.

Weteran Luka Modrićktóry miał bezpośredni udział przy trzech bramkach (Z1, A2) w swoich ostatnich trzech meczach dla Chorwacji, w trzech z czterech poprzednich europejskich turniejów trafiał do siatki przynajmniej raz. Nadima Bajramiego Jest jednym z najlepszych graczy Albania Ma cztery bezpośrednie wkłady w zdobycie bramek (Z2, A2) w trzech ostatnich meczach w reprezentacji, po tym jak w dwóch ostatnich meczach otwierał wynik.

Oczekiwany skład na mecz Chorwacji z Albanią

Chorwacja: Livakovic; Stanisic, Sotalo, Gwardiol, Sosa; Brozovic lub Pasalic, Kovacic, Modrić; Majera, Kramaricia, Budimira czy Petkovicia.

Albania: Strakosza; Hysaj lub Balliu, Djimsiti, Ajeti, Mitaj; Aslani, Ramadani, Bajrami; Asani, Hoxha, Bruja i Siviri.