KWP w Olsztynie: 200 tysięcy złotych nagrody za informację w sprawie zabójstwa

KWP w Olsztynie: 200 tysięcy złotych nagrody za informację w sprawie zabójstwa

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Elblągu, wyjaśniają okoliczności zabójstwa, do którego doszło na terenie powiatu działdowskiego. Łupem sprawców padła biżuteria warta ponad 60.000 złotych.

Przypomnijmy, w lipcu br. w Lidzbarku na terenie powiatu działdowskiego doszło do zabójstwa mężczyzny. Z przeprowadzonego dotychczas śledztwa  wynika, że sprawcy pod osłoną nocy weszli do domu starszego małżeństwa. Napastnicy obezwładnili i skrępowali parę, a następnie ukradli biżuterię o wartości ponad 60.000 złotych.  W trakcie tego zdarzenia obezwładniony przez sprawców pokrzywdzony zmarł.

Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowała grupa dochodzeniowo – śledcza, technik kryminalistyki oraz eksperci z Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. Policjanci wykonując oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli wiele śladów kryminalistycznych. Ponadto zabezpieczono monitoring miejski, a także z dróg prowadzących do miejsca popełnienia przestępstwa. Nadal trwają czynności zmierzające do zatrzymania sprawców.

Osoby posiadające  informacje na temat powyższego zdarzenia prosimy o kontakt telefoniczny z KWP w Olsztynie pod nr 89 522 55 40 lub  nr 112, albo o stawiennictwo w najbliższej jednostce policji. Dla osób posiadających  informacje, które bezpośrednio przyczynią się do zatrzymania  sprawców tego zdarzenia, anonimowy darczyńca (dane zastrzeżone dla udzielającego informacji) wyznaczył nagrodę w wysokości 200 tysięcy złotych.

Czytaj również: Uciekając przed policją wsiadł do nieoznakowanego radiowozu i poprosiła “tajniaków” o pomoc

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o