Ukradł skarbonkę z pieniędzmi przeznaczonymi na pomoc zwierzętom [WIDEO]

Ukradł skarbonkę z pieniędzmi przeznaczonymi na pomoc zwierzętom [WIDEO]

Ukradł skarbonkę z pieniędzmi przeznaczonymi na pomoc zwierzętom [WIDEO]

Poznańscy policjanci poszukują mężczyzny, który jest podejrzany o kradzież skarbonki, w której były pieniądze przeznaczone na pomoc zwierzętom. Do zdarzenia doszło 26 października br. na terenie klinki weterynaryjnej przy ulicy Naramowickiej w Poznaniu. Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęcia i nagrania wideo prosimy o kontakt z policjantami.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Północ prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży skarbonki z zawartością pieniędzy, w kwocie ponad tysiąca złotych. Do zdarzenia doszło 26 października br. W tym czasie, do izby weterynaryjnej przyszedł mężczyzna, który wykorzystując moment nieuwagi pracownika tego zakładu z lady poczekalni zabrał pojemnik z pieniędzmi. Jak się okazało, były to dobroczynne środki, przekazywane przez klientów kliniki weterynaryjnej na pomoc zwierzętom.

Wszystkich, którzy rozpoznają publikowany wizerunek mężczyzny prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Północ. Można się zgłaszać osobiście w siedzibie jednostki przy os. Jana III Sobieskiego 115 w Poznaniu lub telefonicznie pod całodobowymi numerami telefonu 61 84 146 11 lub 997.

Czytaj również: Policjanci podjęli akcję ratunkową. Poszkodowana: ,,Ratując nasze mienie zachowywali się tak, jakby ratowali swoje”

 

/Policja

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o