Atrakcyjna brunetka poszukiwana w sprawie kradzieży [WIDEO]

Atrakcyjna brunetka poszukiwana w sprawie kradzieży

Atrakcyjna brunetka poszukiwana w sprawie kradzieży

Policjanci z Komisariatu II Policji w Gdańsku prowadzą czynności w sprawie kradzieży perfum o łącznej wartości ponad 1500 złotych. Do kradzieży dochodziło na terenie drogerii w dniu 23,24 i 25 sierpnia tego roku. Związek ze sprawą może mieć kobieta, której wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają kobietę z zapisu filmowego lub mają informacje na jej temat, proszone są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komisariatu II Policji w Gdańsku prowadzą czynności w sprawie kradzieży ze sklepu kosmetycznego perfum o łącznej wartości ponad 1500 złotych.  Do tych kradzieży doszło w dniach 23, 24 i 25 sierpnia roku. Związek ze sprawą może mieć kobieta, której wizerunek publikujemy.

Wszystkie osoby, które rozpoznają kobietę ze zdjęć oraz zapisu filmowego lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jej tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem II Policji w Gdańsku. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc na nr oficera dyżurnego (58) 328-44-22, do Wydziału Operacyjno Rozpoznawczego pod numer (58) 328-45-40 albo pisząc na adres mailowy: komendant.kp2@gd.policja.gov.pl.

Czytaj również: Rozpoznajesz ją? Może mieć związek z kradzieżą 2500 złotych

 

/Policja

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
tomeque Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
tomeque
Gość
tomeque

Nie jest atrakcyjna. Ma krzywe nogi.