Funkcjonariusze CBŚP trzymają linię. Nie są zainteresowani nagrodą

Funkcjonariusze CBŚP trzymają linię. Nie są zainteresowani nagrodąą zainteresowani nagrodą

Naczelnik Wydziału do Zwalczania Aktów Terroru CBŚP, w imieniu podległych mu funkcjonariuszy, odpowiedział szefowi kadr CBŚP na pismo w sprawie wytypowania jednego policjanta z wydziału do wyróżnienia nagrodą w wysokości 1000 złotych. Jak czytamy w piśmie, żaden z funkcjonariuszy nie był zainteresowany nagrodą. Policjanci, kierując się zasadą koleżaństwa i solidarności z innymi funkcjonariuszami postanowili odmówić przyjęcia dodatkowej gratyfikacji.

Nasi czytelnicy wśród, których jest wielu funkcjonariuszy Policji, na bieżąco informują nas o kolejnych wdrażanych przez policjantów formach protestu. Tym razem, do naszej redakcji dotarł skan pisma, którego nadawcą jest funkcjonariusz CBŚP, Zastępca Naczelnika Wydziału do Zwalczania Aktów Terroru. Z treści pisma wynika, że funkcjonariusze CBŚP z Wydziału do Zwalczania Aktów Terroru solidarnie odmówili przyjęcia dodatkowej gratyfikacji.

W piśmie skierowanym do Naczelnika Wydziału Kadr i Szkolenia CBŚP czytamy, że żaden z wytypowanych do wyróżnienia nagrodą pieniężną w kwocie 1000 zł z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości nie jest zainteresowany taką formą wyróżnienia.

Poniżej pismo jakie otrzymaliśmy.

Czytaj również: 1000 złotych dla każdego policjanta za służbę 11 listopada

 

/Policja

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
TedymaroTomasz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tomasz
Gość
Tomasz

Przez cały rok nie ma pieniędzy, w czerwcu względnie lipcu nie ma pieniędzy nawet na naprawę radiowozu (nawet jak części warte 50-200 zł), masa zdjęć jak policjant dostaje 30 zł premii a tu nagle 1 000 zł dla policjanta za 1 dzień ?

Po prostu wstyd Panie Ministrze i KGP !! WSTYD !

maro
Gość

szacunek za to

Tedy
Gość
Tedy

Pomylili premie czyli co jakiś czas pojawiający się 1000 od kwp dla wyróżniających się z 1000 jaki aktualnie wymyślili dla tych co będą w służbie 11. To dwie różne nagrody.