Ukradł defibrylator ze stacji metra – rozpoznajesz tego mężczyznę?

Ukradł defibrylator ze stacji metra

Policjanci z bielańskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży defibrylatora na stacji metra Słodowiec, do której doszło w dniu 27.09.2018r. Funkcjonariusze proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub posiadają informacje na jego temat.

Niezidentyfikowany dotąd sprawca w dniu 27 września br. ukradł defibrylator wraz z dwoma kompletami elektrod dla dorosłych i dla dzieci. Do kradzieży doszło na stacji metra Słodowiec.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa. Policjanci z wydziału kryminalnego proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają na prezentowanym zdjęciu mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat.

Informacje w sprawie można przekazywać bezpośrednio w komendzie przy ul. Żeromskiego 7 w Warszawie. Można także zgłosić się do najbliższej jednostki Policji lub przekazać informacje na nr tel. 22 603 10 11, 22 603 71 55, 22 603 71 56. 114 lub na numer alarmowy 112.

Informacje można także przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp5@ksp.policja.gov.pl

Czytaj również: Z peronów niemal zniknęła Straż Metra Warszawskiego. Powodem jest nowy plan ochrony

 

/Policja

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o