25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

82-letnia kobieta, która przeżyła raka, zmarła na Covid-19. Przyjaciel ukrył, że jest zarażony | Wiadomości z Meksyku

Stany Zjednoczone: Ze złości i konsternacji rodzina mieszkająca w Ohio w Stanach Zjednoczonych podzieliła się historią Barb Bartolović, 82 lata, Kto zmarł na Covid-19 po pokonaniu raka.

rodzinna babcia Został kontuzjowany po spotkaniu w karty z kontuzjowanym przyjacielem, który ukrywał swoją chorobę, ponieważ nigdy nie podzielił się swoją diagnozą.

Jak wyszczególniła rodzina w amerykańskich mediach, Osoba, która przeżyła białaczkę, była ostrożna, za pomocą odpowiednich środków, oprócz kontaktów towarzyskich tylko z ludźmi, którzy mają wszystko, co mają Szczepionki.

Zgodził się spotkać z przyjaciółmi, aby zagrać w karty Po zapytaniu, czy zostali zaszczepieni. Mimo to jego krewni potwierdzają, że jeden z nich skłamał, a on mimo kontuzji uczestniczy w spotkaniu, opisując to jako nieodpowiedzialny czyn.

Prawie dwa lata po pandemii Rodzina próbuje wykorzystać śmierć Bartolovica jako przypomnienie społeczności, aby została w domu, jeśli wystąpią objawy Albo wypadły pozytywnie.

Chociaż zaszczepiony, 82-letniej kobiecie groziła śmierć Ze względu na wirusa na jego wiek i stan osób, które przeżyły białaczkę.

Osoby, które przeżyły raka, są szczególnie zagrożone, ponieważ mogą osłabiać układ odpornościowy danej osoby i Może to oznaczać, że dana osoba nie zareagowała odpowiednio na przeciwciała COVID-19 po szczepieniu.

Nie warto lub nie warto. „Nie warto wiedzieć, że kogoś skrzywdziłeś lub kogoś zabiłeś, bo chcesz wyjść i dobrze się bawić” – powiedziała wnuczka tej kobiety Lauren Nash. Nie biorą pod uwagę życia ludzi”.

Lokalne media podały, że kobieta zmarła 21 grudnia. Jego krewni ogłosili stan Bartolovica, aby podnieść świadomość wśród rannych i uniknąć spotkań towarzyskich Aby nie szerzyły choroby.

Może Cię zainteresować: Bezpłatna wersja próbna Covid-19 w CDMX: gdzie możesz ją zaoferować za darmo?

W tej notatce