25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

8000 Years of Forza Horizon 5 zakazane do użytku przez winyle Kim Jong-un

Moderatorzy społeczności Forza Horizon 5 zdają się bardzo poważnie traktować swoją misję kontrolowania wszystkiego, co dzieje się w grze. W szczególności kreacja winylowa wydaje się być ważną częścią, podobnie jak nazwy używane w grze, które są monitorowane przez zespół Forza Horizon, aby zasady nie były łamane.

To jest użytkownik, o którym dzisiaj z Tobą porozmawiamy On był zwolniony Z serwerów gier możemy powiedzieć, że jest na całe życie. Powód jest ciekawy, ten gracz nosił swój nowy samochód z winylem poświęconym dyktatorowi Korei Północnej, Kim Dzong Un. Na tym winylu można zobaczyć oprócz twarzy dyktatora kilka liter, które czytają nazwę stolicy stanu (Pjongjangu), a także wyraźne nawiązanie do 38 równoleżnika, punktu oddzielającego Koreę Północną od Korei Południowej na jej granicy. .

Życie zbanowane w Forza Horizon 5

Gracz, o którym mowa, został zbanowany do 31 grudnia 9999, więc możemy powiedzieć, że jego życie w Forza Horizon 5 dobiegło końca. Tego typu zachowanie jest surowo zabronione w społeczności Forza Horizon 5, takie jak używanie obraźliwych nazw lub nękanie innych graczy.

Forza Horizon 5 jest już dostępna na Xbox i PC, jeśli chcesz poznać szczegóły nowej gry z sagi, możesz przeczytać naszą pełną analizę na następny link.

READ  Microsoft zdradził AMD, a twórca Xboxa przeprasza po 20 latach