15 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

70 tysięcy pesos dla każdego, kto ma monetę 20 pesos o tych cechach | Obraz

Opcje są szerokie w witrynach, które specjalizują się w konkretnych kopiach banknotów i monet na stronach kupowania i sprzedaży, takich jak Mercado Libre lub Amazon, gdzie można znaleźć wszystko, od starych kopii po nowsze, takie jak rachunki 20 i 50 USD. Peso, które prezentowane są w milionach pesos.

Teraz jedną z monet, która przyciągnęła uwagę użytkowników i kolekcjonerów tego typu produktu, jest moneta 20 peso, która została wprowadzona na rynek w kwietniu 2020 r. i należy do rodziny C1; Teraz jest oferowany na Mercado Libre przez użytkownika z Chimalhuacán w Meksyku w cenie 70 000 pesos, zauważając, że Jest w doskonałym stanie.

Pamiątkowa moneta 20 pesos

Wśród jego głównych cech wyróżnia się na jednym z twarzy, że nawiązuje do założenia Villa Rica de la Vera Cruz w kwietniu 1519 roku. Wyróżnia go również obecność XVI-wiecznej ilustrowanej łodzi, a także Starego Ratusz, który jest dziś ratuszem.

Ten okaz zawiera również legendy, które mówią o tym ważnym wydarzeniu historycznym państwa z „500 Veracruz” i „500 latami założenia miasta i portu Veracruz”. Z drugiej strony płaskorzeźby na monecie podkreślają również lata „1519-2019” oraz wartość monety, czyli 20 meksykańskich peso.

Sprzedawane do 70 000

Według Banku Meksyku skład monety składa się z posrebrzanego środka ze stopu alpaki oraz pierścienia obwodowego ze stopu brązowo-aluminiowego, dzięki czemu waży 12,67 gramów.

Należy zauważyć, że nie wszystkie z nich są sprzedawane za tę kwotę, ponieważ niektóre sztuki, takie jak ta moneta 20 pesos, nie przekracza 35 pesos, podczas gdy inne oferowane są między 10, a nawet 70 tys. pesos; To, co czyni je tak wyjątkowymi, to fakt, że są to przedmioty kolekcjonerskie i tylko kilka sztuk zostało kiedykolwiek wprowadzonych na rynek i nie miały dużego nakładu.

READ  Citigroup cerrará sus operaciones de banca comercial en México y pondrá a la venta a Banamex

Czytaj:

Dają do 800 000 pesos każdemu, kto ma rachunek na 20 pesos z tymi literami | obrazek

Milion pesos dla tych, którzy mają monetę 5 pesos z okazji dwustulecia odzyskania niepodległości

HFM