3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

7 nowych aplikacji w ostatnich tygodniach, które zalecamy wypróbować

Zaangażowany

Polecamy 7 nowych aplikacji ze Sklepu Play, które są bardzo warte zachodu.

Co tydzień przychodzą do niego Sklep Google Play Nowa Darmowe aplikacje wszelkiego rodzaju I najbardziej wyjątkowy ze wszystkiego, co do tego dodamy Nasza zaktualizowana lista z najlepszymi nowymi aplikacjami i grami na Androida.

Aby jednak nie przegapić żadnej ciekawej aplikacji, zbieramy od czasu do czasu Najlepsze aplikacje, które ostatnio trafiły do ​​sklepu Google. Szczególnie dzisiaj jest jeden z tych dni, które wybraliśmy dla Was Top 7 nowych aplikacji z ostatnich tygodni, które musisz wypróbować.

Aplikacje na smartfony z Androidem

Skaner kodów QR i kodów kreskowych

7 nowych aplikacji w ostatnich tygodniach, które zalecamy wypróbować

Pierwszą bezpłatną aplikacją uruchomioną niedawno w Sklepie Play, którą polecamy, jest skaner kodów QR i kodów kreskowych, narzędzie tak proste, jak praktyczne, dzięki któremu możesz Przeczytaj wszystkie rodzaje kodów QR lub kodów kreskowych W tym te integrujące teksty i kontakty Sieci Wi-Fi, adres e-mail i adres URLSMS lub zadzwoń.

Ponadto ta aplikacja pozwala również Twórz kody QR i udostępniaj je znajomym i rodzinie I sprawdź historię utworzonych lub zeskanowanych kodów QR.

FlashVPN Pro

7 nowych aplikacji w ostatnich tygodniach, które zalecamy wypróbować

Flash VPN Pro to prosta aplikacja VPN, która niedawno pojawiła się w Google Play i to Ma już na swoim koncie ponad 10 000 pobrań.

Ta bezpłatna aplikacja pozwala Przeglądaj bezpiecznie i uzyskaj dostęp do treści multimedialnych objętych ograniczeniami w Twoim kraju Łączenie się z różnymi serwerami zlokalizowanymi w różnych krajach, takich jak Niemcy, za pomocą jednego dotknięcia. Ponadto Flash VPN Pro Nie jest wymagana rejestracja ani tworzenie konta Nie przechowuje żadnych danych swoich użytkowników.

Zapisz status – wszystko Whatsapp

7 nowych aplikacji w ostatnich tygodniach, które zalecamy wypróbować

Jeśli zwykle konsultujesz się ze stanami WhatsApp Od znajomych codziennie pokochasz tatus saver, darmową aplikację, która, jak sama nazwa wskazuje, pozwoli Ci Pobierz wszystkie zdjęcia i filmy, które Twoi znajomi przesyłają do swoich profili na smartfonie.

więc dla Pobieraj zdjęcia lub filmy ze stanów WhatsApp przez Wygaszacz stanu Musisz tylko wykonać te proste kroki:

  • Otwiera się Aplikacja WhatsApp na telefonie z Androidem i dostęp do Stanów
  • Otwiera się Aplikacja do oszczędzania statusu na twoim smartfonie
  • Wybierz zdjęcie lub film przedstawiający status znajomych, który chcesz pobrać
  • Kliknij Przycisk oznaczony „+” Który znajduje się w prawym dolnym rogu
  • Kliknij opcję Zapamiętuje

Śledzenie numeru telefonu

Śledzenie numeru telefonu

Kolejną nową aplikacją ze Sklepu Play, którą musisz wypróbować, jest Phone Number Tracker, proste narzędzie, którego możesz użyć Śledź lokalizację numeru telefonu, który do Ciebie dzwoni lub już do Ciebie dzwonił.

Aby to zrobić, wystarczy otworzyć aplikację, wpisać numer telefonu, który chcesz zlokalizować, i natychmiast, Phone Number Tracker dostarczy ci szereg danych, takich jak Imię i nazwisko osoby dzwoniącej, jej kraj, miasto lub operator telefoniczny pokażę ci Twoja lokalizacja na mapie.

Numer telefonu do śledzenia to Darmowa aplikacja zawiera reklamy Możesz go pobrać bezpośrednio z linku do Google Play, który zostawiamy pod tymi wierszami.

Twórca historii na Instagramie

7 nowych aplikacji w ostatnich tygodniach, które zalecamy wypróbować

Insta Story Maker to darmowa aplikacja z reklamami, dzięki której z jej aplikacją możesz tworzyć historie na Instagramie jak profesjonalista Seria szablonów z różnymi motywami, takimi jak lato, pustynia, miłość, ocean czy antyk.

IPTV – oglądaj telewizję na żywo

7 nowych aplikacji w ostatnich tygodniach, które zalecamy wypróbować

w Android Możesz znaleźć wiele Aplikacje do odtwarzania list IPTV na telefonie komórkowym, a najnowszą taką aplikacją, która trafi do Google Play, jest IPTV – Oglądaj telewizję na żywo, bardzo proste w użyciu narzędzie, które pozwala Dodaj aukcje IPTV nie tylko według pliku M3U lub JSON, ale także według adresu URL.

Ta aplikacja pozwala Dodaj przewodnik po programach dla kanałów, które są częścią dodanej listy IPTV Zawiera sekcję z ulubionymi kanałami i inną sekcję z ostatnio oglądanymi kanałami, dzięki czemu można szybko i łatwo uzyskać do nich dostęp.

Ponadto dzięki tej aplikacji możesz również Udostępnij ekran swojego telefonu komórkowego lub tabletu za pomocą telewizora Aby wyświetlić zawartość kanału na większym ekranie.

Odzyskaj usunięte wiadomości

7 nowych aplikacji w ostatnich tygodniach, które zalecamy wypróbować

Z pewnością w niektórych przypadkach przez pomyłkę usunąłeś wiadomość WhatsApp i chcesz ją odzyskać, ponieważ teraz dzięki odzyskiwaniu usuniętych wiadomości jest to już możliwe, ponieważ ta aplikacja ci pomoże Odzyskaj usunięte wiadomości, usuwając powiadomienia.

Ponieważ ta aplikacja nie może uzyskać dostępu do treści wiadomości, ponieważ są one zaszyfrowane, co robi Czytaj powiadomienia, aby tworzyć kopie zapasowe A kiedy wiadomość zostanie usunięta Ta aplikacja wysyła powiadomienie o treści usuniętej wiadomości.

Dzięki Odzyskaj usunięte wiadomości możesz nie tylko odzyskać wiadomości tekstowe, ale także załączniki, takie jak Zdjęcia, filmy, notatki głosowe, audio, gify lub naklejki.

odzyskaj usunięte wiadomości en Darmowa aplikacja zawiera reklamy Możesz go pobrać z bezpośredniego linku do Sklepu Play, który zostawiamy dla Ciebie poniżej.

Powiązane tematy: darmowe aplikacje

Zaangażowany

logo Disneya

Subskrybuj Disney + za 8,99 euro i bez czasu Zasubskrybuj Disney+!

READ  Najlepsza na świecie gra wojenna jest bezpłatna na wszystkich platformach przez ograniczony czas