29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

6 zdrowych praktyk, które sprawią, że będziesz żył spokojniej i lepiej

6 zdrowych praktyk, które sprawią, że będziesz żył spokojniej i lepiej

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, co powinieneś zrobić, aby poczuć się lepiej, mamy dla Ciebie rozwiązanie praktyki odnowy biologicznej To zmieni twoje życie. I to jest teraz, kiedy jesteśmy w pokoleniu zdrowie Którzy nie tylko dążą do zdrowia na bieżni, ale także wierzą w łączność, emocjonalną i holistyczną równowagę.Dobre samopoczucie stało się kluczem do zmierzenia się z rzeczywistością i ponownego odkrycia połączenia z naturą i samym sobą.

Chcesz wiedzieć, jakie to praktyki? Czytaj!

odżywianie środowiskowe

Ten styl odżywiania ma na celu zsynchronizowanie harmonii środowiska z naturalnymi cyklami organizmu, poprzez dobór sezonowej żywności o wysokiej wartości biologicznej, czyli nasyconej substancjami zdolnymi do poprawy Nasze samopoczucie psychosomatycznegłównie warzywa, surowe i gotowane, połączone z pewnymi porcjami, np Naturalne dobre samopoczucie na co dzień.

On ekologiczny sposób żywieniadr Paciottini, kieruje się filozofią „zachowania proporcji”, używając zaprojektowanych przez siebie misek, aby oszacować idealną mieszankę różnych składników do spożycia.

Obrazy Getty’ego

Friluftsliv (życie na świeżym powietrzu)

Friluftsliv dosłownie oznacza „życie na świeżym powietrzu”, skandynawską filozofię, która odnosi się do wartości spędzania czasu na świeżym powietrzu. Wykonywanie zajęć na łonie natury poprawia samopoczucie fizyczne i psychiczne oraz jakość życia. Kiedy jest gorąco, każde ćwiczenie wykonywane na świeżym powietrzu zwielokrotnia korzyści. Natura jest jak korzenie, źródło lepszego samopoczucia.

Wszyscy jesteśmy świadomi konsekwencji związanych z nadmiernym korzystaniem z ekranu. Sam iPhone pomaga kontrolować czas, który spędzamy na aplikacjach. Potrzebujemy przywrócenia stymulacji sensorycznej poprzez kontakt z naturalnymi elementami. Doznania zmysłowe to czas na ucieczkę i regenerację sił.

Podróże duszy

Kiedy góra zwraca się do duszy. On Podróże duszy To nazwa nadana wszystkim tym ścieżkom, na których wejście na szczyt jest mniej ważne niż chodzenie. On wycieczki lub wędrówki Czynności generujące dobre samopoczucie Dzięki spotkaniu i kontaktowi z naturą oraz psychicznemu przygotowaniu ćwiczą: nie tylko zdobycie szczytu, ale radość z drogi.

READ  Dlaczego 4. i 5. dzień zakażenia COVID preparatem Omicron są ważne?