Pijany obywatel Białorusi kierował ciężarówką z naczepą. Ochroniarze zapobiegli tragedii | OCHRONA24.info

Pijany obywatel Białorusi kierował ciężarówką z naczepą. Ochroniarze zapobiegli tragedii

Pijany obywatel Białorusi kierował ciężarówką z naczepą. Ochroniarze zapobiegli tragedii

Dyżurny świdnickiej policji otrzymał informację od pracowników ochrony jednej z firm w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Żarowie, że w trasę samochodem ciężarowym z naczepą wybiera się pijany w sztok Białorusin. Patrol drogówki udał się na miejsce, gdzie zatrzymał nietrzeźwego przed wyjazdem w drugi zakątek Polski.

O godzinie 13.50 dyżurny świdnickiej Policji otrzymał informację od pracowników ochrony jednej z firm specjalnej strefy ekonomicznej w Żarowie. Patrol drogówki udał się na miejsce, gdzie zatrzymał nietrzeźwego mężczyznę. Obywatel Białorusi miał dostarczyć ładunek na drugi koniec Polski.

Kierującego przebadano na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu i okazało się,że jest nietrzeźwy. Białorusin został zatrzymany w policyjnym areszcie, ażeby wytrzeźwiał i następnego dnia usłyszeć zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. O zatrzymaniu powiadomiono szefa firmy kierowcy z Białorusi, ażeby odebrał sobie pojazd, a o zatrzymaniu powiadomiono również Ambasadę Republiki Białorusi w Warszawie.

 

/Policja

                               

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o