Włamał się do pomieszczeń parafii i ukradł figurkę Jezusa. Jest poszukiwany [WIDEO] | OCHRONA24.info

Włamał się do pomieszczeń parafii i ukradł figurkę Jezusa. Jest poszukiwany [WIDEO]

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji Katowicach poszukują mężczyzny, który włamał się do pomieszczeń parafii. Sprawca z salki katechetycznej ukradł figurkę Jezusa, a z wnętrza kaplicy 2 świece. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu. Publikujemy nagranie, na którym został zarejestrowany wizerunek osoby podejrzewanej o kradzież. Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomoc w ustaleniu tożsamości sprawcy, proszone są o kontakt w policjantami z Katowic.

Do zdarzenia doszło 7 lipca br. przy ulicy Mikołowskiej w Katowicach. Jak ustalono, sprawca przez okno wszedł do salki katechetycznej i ukradł z krzyża figurkę Jezusa, a z kaplicy kościelnej dwie świece. Wartość skradzionego mienia to 700 złotych. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę na nagraniu, proszone są o kontakt z policjantami z Katowic pod numerami tel. 32 200 2555, 32 200 2489 lub 112. Informacje można również przesłać na adres ppm@katowice.ka.policja.gov.pl.

 

/Policja

                               

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o