Próby włamania do bankomatów w Bydgoszczy i okolicach Torunia. Policja szuka świadków | OCHRONA24.info

Próby włamania do bankomatów w Bydgoszczy i okolicach Torunia. Policja szuka świadków

Usiłowali włamać się do bankomatów w Bydgoszczy i okolicach Torunia. Policja szuka świadków

W nocy z wtorku na środę (29/30.05) w Bydgoszczy i okolicach Torunia nieznani sprawcy usiłowali włamać się do bankomatów. Może byłeś tego świadkiem? Może zauważyłeś coś, co pomoże policjantom namierzyć sprawców? Policjanci proszą o kontakt.

W Bydgoszczy przy ul. Trawdzickiego 1 oraz z powiecie toruńskim: w Przysieku i w Złejwsi Wielkiej nieznani sprawcy usiłowali włamań się do bankomatów. W każdym z przypadków były to bankomaty usytuowane w pobliżu marketów lub wewnątrz sklepu.

Z uwagi na podobieństwo działania sprawców jest duże prawdopodobieństwo, że była to ta sama osoba, bądź grupa osób.

O godz. 01:15 w miejscowość Przysiek, w gminie Zławieś Wielka doszło do usiłowania włamania do bankomaty wbudowanego w ścianę pasażu handlowego, w okolicach skrzyżowania DK 80 i ul. Leśnej.

Ok godz. 01:30 w Złejwsi Wielkiej bankomat, do którego usiłowali włamać się sprawcy był wbudowany w ścianę dyskontu spożywczego, na skrzyżowaniu DK 80 i ul. Handlowej. W nieustalonych okolicznościach doszło także do okopcenia bankomatu.

Natomiast po godzinie 02:00 przy ulicy Twardzickiego 1 w Bydgoszcz pracownicy ochrony zauważyli w wolnostojącym bankomacie przy budynku handlowym ślady świadczące o próbie włamania do urządzenia.

We wszystkich przypadkach sprawcom nie udało się osiągnąć zamierzonego celu i ukraść pieniędzy z kasetek. Powstałe straty wynikają z ewentualnych uszkodzeń automatów.

Policjanci pracujący nad tymi sprawami proszą o kontakt ewentualnych świadków lub osoby, które zaobserwowały jakieś szczegóły mogące pomóc w ustaleniu sprawców tych przestępstw.

Policjanci z Bydgoszczy i Torunia proszą o kontakt z najbliższą jednostką policji lub telefonicznie pod nr 112.

 

/Policja

                               

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o