3 października, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

5 wspaniałych premier HBO Max w marcu 2022 r.

W przyszłym miesiącu zapowiada się świetna zabawa, więc przedstawiamy 5 najlepszych ofert HBO Max w marcu 2022, co zobaczymy wkrótce.

Mamy już podgląd pliku Premiera HBO Max w marcu 2022 r. A wszystko wygląda dobrze. platforma nadawcza Pasuje do wielu tytułów wszelkiego rodzaju, od adaptacji komiksów po filmy, które zostały Nominowany do Oskary 2022.

I oczywiście nie może zabraknąć oryginalnej treści. HBO Max, podobnie jak inne usługi, takie jak Netflix lub Amazon Prime VideoRobisz postępy, jeśli chodzi o tworzenie własnych treści. W końcu katalog trzeba zapełniać efektownymi produktami. Rynek robi się zatłoczony. Ważne jest, aby po drodze nie ulegać konkurencji, konkurencji i utracie abonenta.

Mając to na uwadze, oto one. Top 5 najlepszych programów HBO Max w marcu 2022 r.. Zdobądź papier i długopis, których będziesz potrzebować, aby napisać te zalecenia!

1- Metoda Williamsa (7 marca)

Biografia ojca tenisistów Wenus i Serena Williams Jest jednym z wielu nominowanych do Oscarów 2022. W roli głównej Will Smith, legendarny aktor zaczyna jako faworyt, aby zdobyć popiersie dla najlepszego aktora. Zobaczymy, czy to się okaże, ale przynajmniej będziemy mogli to zobaczyć 7 marca.

2- Moonshot (31 marca)

Komedia romantyczna z domieszką science fiction, której akcja toczy się w przyszłości, gdzie planeta Mars jest rehabilitowana i kolonizowana przez elitę, dwóch zupełnie różnych studentów jednoczy się i wznosi na czerwoną planetę kosmosu. Jedna z wielkich premier HBO Max w marcu 2022 roku. To część oryginalnej zawartości platformy.

3- Powstanie Feniksa (16 marca)

Aktorka i aktywistka Evan Rachel Wood (Westworld) Czerpie ze swojego doświadczenia jako ofiary przemocy domowej, aby szukać sprawiedliwości, leczyć traumę pokoleniową i odzyskać swoją historię w kulturze, która instynktownie obwinia kobiety. Film ściśle śledzi jej podróż, gdy po raz pierwszy podaje imię swojego notorycznego sprawcy.

READ  THALÍA pokazuje, jak miała 14 lat w swoim debiucie w Juguemos a Cantar: WIDEO

4- DMZ (18 marca)

Zainspirowany komedią o tej samej nazwie Stolica. W niedalekiej przyszłości Stany Zjednoczone są pogrążone w ostrej wojnie domowej, pozostawiając Manhattan jako strefę zdemilitaryzowaną (DMZ), zdewastowaną i odciętą od reszty świata. Oparta na popularnych komiksach historia jest kroniką wstrząsającej podróży odważnego i okrutnego lekarza Alma Ortega (grana przez Rosario Dawson)który wyrusza w wstrząsającą podróż, aby odnaleźć syna, którego stracił podczas ewakuacji Nowego Jorku na początku konfliktu.

Rozpal płomień tego konfliktu Barco Delgado (Benjamin Bratt), popularny przywódca i zabójca jednego z najpotężniejszych gangów w strefie zdemilitaryzowanej. Chce rządzić tym nowym światem i nie cofnie się przed niczym, aby zapewnić ten wynik. W tym ekspansywnym, napędzającym adrenalinę dramacie, który analizuje wyraźne polityczne i kulturowe podziały w amerykańskim społeczeństwie, Alma musi stawić czoła gangom, milicjom, demagogom i watażkom, którzy kontrolują tę bezprawną ziemię niczyją. W ten sposób staje się nieprawdopodobnym źródłem tego, co wszyscy tutaj stracili… nadziei.

5- Czas, aby wygrać: Dynastia Lakersów

Seria jest kroniką życia osobistego i zawodowego Lakers Od lat osiemdziesiątych jedna z najbardziej dominujących i szanowanych dynastii w historii NBAZespół, który zdefiniował epokę na boisku i poza nim. Kolejna świetna premiera HBO Maxa w marcu 2022 roku.