22 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

5 samochodów, które mogą dotrzeć do Meksyku w 2024 roku i sprawić, że zaniemówimy

5 samochodów, które mogą dotrzeć do Meksyku w 2024 roku i sprawić, że zaniemówimy

Wpisałem samochody On

Meksyk jest głównym obszarem tematycznym wydań nowe samochody Do naszego regionu zawitały kolejne marki, a także modele z najlepszymi funkcjami z całego świata. Do 2024 roku możemy już spodziewać się większej liczby firm i modeli, a to właśnie te nas naprawdę interesują.

Interesującą rzeczą na tej liście jest to, że istnieją modele wszelkiego rodzaju, od niedrogich opcji po bardzo wydajne, które są niewątpliwie bardzo radykalne, ale tak, są zelektryzowany.

Należy również podkreślić, że nie jesteśmy pewni, czy pojawi się w niektórych modelach, ale biorąc pod uwagę obecność marek, wierzymy, że może się pojawić i miałoby to duży sens pod względem sprzedaży.

Niektóre mogą również przybyć wcześniej, niż się spodziewamy, dlatego w tych miesiącach nasz region będzie miał duże niespodzianki.

5 samochodów, które mogą przybyć do Meksyku w 2024 r. i jesteśmy podekscytowani

temblak

Otóż ​​to 5 modelioprócz części i zapłaty składającej się z:

  • BYD Nawras: mały samochód elektryczny, jeden z najbardziej ekonomicznych samochodów
  • Wprowadzenie Hondy: elektryczny SUV, który będzie montowany również w naszym kraju
  • GMC Hummer EV: duży pickup elektryczny (może również pojawić się do 2025 r.)
  • Dodge Charger EVElektryczny samochód sportowy, który może przewozić silniki spalinowe
  • Volvo EX30: elektryczny SUV, który będzie również jedną z luksusowych opcji ekonomicznych

Jak widać, wszystkie na tej liście są elektryczne, gdyż w 2024 roku zobaczymy więcej takich opcji, a co za tym idzie, większą konkurencję i więcej infrastruktury dla tego typu technologii.

Jednak w pozostałej części 2023 r. pojawią się również znaczące nowości, takie jak niniejszy przypadek Forda Mustanga z 2024 roku wprowadzić na rynek nową generację, Toyota Prius Prime.

Z drugiej strony nie mamy wątpliwości, że zobaczymy także najnowszą aktualizację Model 3 Do TesliCo ujawniono kilka dni temu i najprawdopodobniej to zobaczymy.

READ  Krótkoterminowe cele cenowe Dogecoin: Czy w grze jest teraz 0,12 USD?