2 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

5 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o iPhonie 14 Plus, który pojawi się w tym tygodniu

Nic nie pasuje do alternatywy dla iPhone’a mini!

Słaba sprzedaż iPhone’a mini, wprowadzonego przez Apple w 2020 roku, wskazała drogę do dużych ekranów. Tak więc show Urządzenie w przystępnej cenie, ale o przyzwoitych wymiarachFirma wprowadzona iPhone 14 Plus Kogo poznaliśmy 7 września na imprezie „Daleko”. Zgodnie z listą wysyłkową ten model był ostatnim wysłanym modelem i zacznie docierać do wszystkich użytkowników od piątku, 7 października.

Przygotowując się do ważnej daty postanowiliśmy pamiętać Niektóre z najważniejszych cech iPhone’a 14 Plus; Nowy model z rodziny iPhone’ów i być może Twój następny smartfon.

To jest alternatywa dla iPhone’a mini

projekt

5 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o iPhonie 14 Plus, który pojawi się w tym tygodniu

iPhone 14 Plus ma ekran o przekątnej 6,7 cala

iPhone 14 Plus zadebiutował pod tą nazwą Pierwszy wpis dotyczący iPhone’a z większym ekranem o przekątnej 6,7 cala. Jego konstrukcja jest identyczna jak iPhone 14, ale w większym rozmiarze. Mamy błyszczące szkło z tyłu i anodowane aluminium na ramkach, co oznacza, że ​​waga jest zmniejszona w porównaniu do wersji Pro Max.

bębny

Jednym z głównych aspektów wyboru iPhone’a Maxa jest jego niesamowita żywotność baterii, która jest jedną z najlepszych baterii na rynku. A ten iPhone 14 Plus zapewni Ci niemal niezrównaną autonomię. Według danych Apple To iPhone zbudowany z najdłuższą żywotnością baterii:

  • odtwórz wideo: do 26 godzin.
  • Transmisja wideo: do 20 godzin.
  • Odtwarzanie dźwięku: Do 100 godzin.

Te same aparaty co iPhone 14

5 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o iPhonie 14 Plus, który pojawi się w tym tygodniu

Posiada 12-megapikselowy aparat główny z przysłoną f/1,5 i optyczną stabilizacją obrazu z przesunięciem czujnika.

Ta duża wersja iPhone’a 14 zachowuje te same aparaty, co zwykły model 6,1 cala, stawiając na podwójny aparat z dwoma czujnikami umieszczonymi po przekątnej w tylnej części. Mamy czujnik szerokokątny i czujnik ultraszerokokątny o następujących oficjalnych specyfikacjach:

  • czujnik główny: 12 MP: 26 mm, przysłona ƒ/1,5, optyczna stabilizacja obrazu z przesunięciem czujnika, siedmioelementowy obiektyw, 100% piksel ostrości.
  • Czujnik ultraszerokokątny: 12 MP: 13 mm, przysłona ƒ/2,4, pole widzenia 120°, obiektyw pięcioelementowy.
  • Nowy przedni aparat: 12 MP, jaśniejszy z autofokusem.
READ  Google nie żyje | Możesz więc zmienić swój telefon komórkowy w kamerę internetową | ZABAWA SPORTOWA

Procesor bioniczny A15

Chip Apple A15 Bionic

Chip Apple A15 Bionic to wciąż prawdziwa bestia

Apple zdecydowało się powtórzyć procesor drugi rok z rzędu, a iPhone 14s jest wyposażony w chip A15 Bionic, który widzieliśmy już w iPhone 13s, choć oczekuje się, że będzie to najmocniejsza wersja iPhone’a 13. Po raz pierwszy zdarzyło się to w najnowszej historii iPhone’a.

Wytrzymałość

iPhone 14 i iPhone 14plus

iPhone 14 Plus jest chroniony przez Ceramic Shield

Podobnie jak wszyscy jego koledzy z serii, iPhone 14 Plus jest chroniony przez ceramiczną osłonę przednią, zapewniającą lepszą ochronę przed upadkami i zarysowaniami. Wszystkie modele iPhone’a 14 mają również stopień ochrony IP68, dzięki czemu mogą wytrzymać 6 metrów zanurzenia pod wodą do 30 minut.

dla Was

© 2022 Difoosion, SL Wszelkie prawa zastrzeżone.