23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

5 powodów, dla których Checo Pérez „buntuje się” przeciwko Verstappenowi

5 powodów, dla których Checo Pérez „buntuje się” przeciwko Verstappenowi

SArgio Perez Pozostaje taki sam Jego marzeniem jest zostać mistrzem świata Formuły 1. W tym roku po raz kolejny jego największy rywal w zespole, od czasów Verstappena Jest wielkim ulubieńcem Aby ponownie potwierdzić koronę trzeci rok z rzędu. Być może jednak nadszedł czas, aby Meksykanin oczyścił się i utrudnił partnerce życie. Jeśli Red Bull im na to pozwoli Rywalizuj na równych zasadach, Marzenie może się spełnić, ale wcale nie wydaje się to łatwe. To byłyby powody, dla których Checo „buntowałby się” przeciwko Holendrowi i walczył o marzenie o zdobyciu mistrzostwa świata.

1. Najlepszy moment w jego karierze

W wieku 33 lat Sergio Pérez przeżywa najlepszy moment w swojej karierze pilota. Ma bogate doświadczenie i platformy, które ma najlepszy samochód Poza siecią z Verstappenem. Jeśli miał szczęście z mechaniką, musiał walczyć z mechanikiem z Holandii przez cały rok.

2. Zwycięska drużyna

Red Bull to bez wątpienia najlepszy zespół w stawce. Checo i Verstappen mają wszelkie środki, aby powtórzyć wyniki z ostatnich dwóch sezonów. Do dziś, jak podano Fernando Alonso Ostatnio Red Bull wyprzedza wszystkich o krok.

3. Nie posiada niczego

Checo był lojalny wobec zamówień zespołowych przez ostatnie dwa lata i Red Bull o tym wie. Dzięki temu Verstappen był mistrzem przez ostatnie dwa sezony Ogromny biznes Sergio, który przedkłada pracę zespołową nad jej wyniki. Teraz nadszedł czas, aby Red Bull pozwolił im walczyć twarzą w twarz na ringu, nie poświęcając się dla zwycięstwa drugiego. Checo nie jest już nic winien Verstappenowi i musi sprawdzić, czy może walczyć z Holendrem.

4. Niesamowity początek

Checo miał świetny początek sezonu. Drugi i pierwszy w dwóch wyścigach, podobnie jak Verstappen. Tylko Najszybszy punkt okrążenia A na Półwyspie Arabskim Holender samodzielnie zajął pierwsze miejsce w tabeli z 44 punktami, wobec 43 dla Meksykanina. obecnie, Utrzymuje puls Dla mistrza świata i jego celem musi być kontynuowanie w tym samym duchu, dopóki wątpliwości nie wkroczą również Red Bull.

READ  Houston Texans QB Deshaun Watson nie stanie przed oskarżeniami w związku z zarzutami o niewłaściwe zachowanie seksualne

5. ZEMSTA Z VERSTAPPENEM

Meksykański kierowca musiał ostatnio znosić bycie ignorowanym, zwłaszcza ze strony ojca Verstappena, który po wygraniu ostatniego wyścigu powiedział pogardliwym tonem, że powinien się cieszyć z tego zwycięstwa, ponieważ prawdopodobnie nie będzie miał na to zbyt wielu okazji. . Dla Checo powinna to być zachęta do pokazania tego koledze z drużyny i osobom wokół niego w równych warunkach Mogą walczyć o zwycięstwo w tym mundialu. Czas się zbuntować i spróbować. To twoja wielka szansa.