2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

5 powodów, aby przejść na plan taryfowy dla sieci komórkowej

Czy należysz do osób, które mają smartfony w abonamencie na kartę? Chociaż wielu może się wydawać, że lepiej jest kontrolować czas i ilość doładowań, sieć polega na tym, że plany cenowe mają wiele zalet, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, że konkurencja na tym rynku zanika, co jest korzystne dla użytkowników, ponieważ zmusza różne firmy w celu poprawy usług, jakości i cen.

Od możliwości wykonywania połączeń bez martwienia się o doładowanie po otrzymywanie ofert i wymianę smartfona po odnowieniu, czytaj dalej, ponieważ tutaj damy Ci 5 powodów, dla których warto rozważyć przejście na abonament lub cenę I lepiej wykorzystaj zalety, jakie może zaoferować Ci Twój smartfon.

Za pomocą smartfona możesz w wolnym czasie słuchać muzyki lub oglądać wideo. Zdjęcie: prywatne

Plan cenowy: Najlepsza opłacalność i nigdy nie zabraknie Ci danych

Najważniejszym powodem przejścia na plan taryfowy jest dostęp do połączeń i wiadomości. Większość planów już oferuje Nielimitowane SMS-y i rozmowy (niezależnie od tego, czy są to numery stacjonarne, czy komórkowe). Jest to zaleta w sytuacjach, gdy saldo może się wyczerpać i nie ma możliwości uzupełnienia salda; Na przykład, jeśli jesteś poza domem późno w nocy, jest to również przydatne w przypadkach, gdy chcesz dotrzeć do swoich bliskich w nagłym wypadku i nie musisz się martwić o wyczerpanie kredytu.

Innym powodem zmiany planu jest stosunek kosztów do korzyści, ponieważ otrzymujesz nieograniczone korzystanie nie tylko z połączeń i wiadomości, ale także Kilka gigabajtów do surfowania po Internecie, a nawet niektóre plany obejmują już nieograniczone korzystanie z niektórych aplikacjipozwalając Ci wybrać, z czego korzystasz najczęściej, i możesz maratonować swoje ulubione seriale w drodze do pracy.

Dzięki planowi taryfowemu możesz mieć pewność, że dane i wiadomości będą dostępne przez cały czas. Zdjęcie: prywatne

Popraw swoją historię kredytową i otrzymaj darmowe smartfony z planem taryfowym

Wielu nie bierze tego pod uwagę, ale I.A Plan opłat komórkowych to doskonała opcja, aby rozpocząć budowanie zdrowej historii kredytowej i otworzyć drzwi do innych rodzajów kredytów. A dopóki masz dobrą historię z operatorem telefonii komórkowej, będziesz mieć dostęp do odblokowania większej liczby linii komórkowych, aby Twoja rodzina korzystała z tego samego planu.

READ  Jak wygrać w Clash Royale 2v2

Kto nie lubi zabierać ze sobą dobrego telefonu komórkowego, aby w pełni wykorzystać swój plan i korzyści? Cóż, jeśli subskrybujesz plan, możesz otrzymać finansowany smartfon, który może być bezpłatny w zależności od tego, z jakim planem zawierasz umowę i jaki model chcesz. Także kiedy przyjdzie na to czas Odnawiając swój plan, możesz wybrać między zatrzymaniem smartfona a otrzymaniem nowszego.

Wiele planów cenowych zapewnia nieograniczone korzystanie z niektórych aplikacji. Zdjęcie: prywatne.

Szukasz planu cenowego z promocjami? Sprawdź Sky Celular i skorzystaj z ofert startowych

Najczęstszym powodem przejścia na plan taryfowy jest to, że wiele firm prowadzi promocje i oferty, aby pokonać swoich konkurentów. Chociaż dobrze jest szukać firmy, która uruchamia promocje, musisz mieć pewność, że zostaniesz dobrze obsłużony. Właśnie przedstawimy Ci uznanego już dostawcę usług internetowych i telewizji satelitarnej, a teraz wszedł z tym wszystkim na rynek telefonii komórkowej: Sky Celular.

Na razie ta usługa jest dostępna wyłącznie dla klientów Sky i oferuje kilka najnowszych ofert, takich jak Plany zaczynające się od 169 pesos miesięcznie z 4 GB, nieograniczonymi sieciami społecznościowymi, Sky Sports i innymi ulepszeniami w pakiecie programów telewizyjnych. Oczywiście wszystkie ich plany mają nieograniczone minuty i wiadomości, a także ekskluzywne dane do strumieniowego przesyłania wideo i mają smartfony Samsunga, Motoroli i Xiaomi.

Sky Celular oferuje promocje z nielimitowanymi połączeniami i wiadomościami. Zdjęcie: dzięki uprzejmości Sky Cellular.

Na przykład najtańszy plan z przenośnością kosztuje 169 pesos miesięcznie i zapewnia nieograniczoną liczbę minut, wiadomości, Facebook, WhatsApp, Twitter, Sky Sports całkowicie za darmo i 4 GB do przeglądania. Jeśli zarejestrujesz się na 2 linie, otrzymasz 30% zniżki na 6-miesięczny plan telewizyjny i aktualizację programów. Czy to nie fajne? Jeśli chcesz sprawdzić wszystkie zalety Sky Celular Sprawdź tutaj, aby uzyskać informacje. ty idź!

Sky Celular oferuje aktualizacje oprogramowania. Zdjęcie: dzięki uprzejmości Sky Cellular.