28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

5 filmów premierowych na Netflix, które musisz zobaczyć w maju; Odstrzelą ci głowę

Netflix ugruntował swoją pozycję jako platforma do przesyłania strumieniowego, która obecnie produkuje najbardziej oryginalną treść i w tym sensie platforma zwykle działa, aby uzyskać najlepsze produkty.

Warto zauważyć, że zakłady na tej platformie wzrosły od czasu nadejścia kryzysu zdrowotnego, który spowodował powszechne zamknięcie ludzi w ich domach, co spowodowało Zużycie treści dramatycznie wzrosło.

Z tego powodu wybraliśmy pięć filmów znajdujących się w obszernym katalogu Netflix, którego premiera będzie miała miejsce w maju; Pokazujemy je poniżej:

Jaki jest motyw „Happy Lazaro”?

Chodzi o taśmę „Lazzaro feliz”, która miała premierę w 2018 roku, ale teraz jest hostowana na Netflix; Jest to włoska produkcja w reżyserii Alice Rohrwacher.

Film był pokazywany na Festiwalu Filmowym w Cannes w 2018 roku. Nagroda za najlepszy scenariusz. Występują w nim Alba Rohrwacher, Nicoleta Brasci, Tommaso Ragno i Hiszpan Sergi Lopez.

„Szczęśliwy Łazarz” opowiada historię prostego młodzieńca, który prowadzi spokojne życie, jednak jego spokój zakłócają otaczający go ludzie, którzy nadużywają jego dobroci.

Jaki jest motyw „Oblężenia Silverton”?

To film „Oblężenie Silverton”, oparty na prawdziwych wydarzeniach, a konkretnie o wydarzeniach, które miały miejsce w RPA w 1980 roku, w reżyserii Mandli Dube ze scenariuszem Sabelo Mgidi.

Oblężenie Silverton to historia z udziałem Thabo Ramitsiego, Arnolda Voslo, Noxolo Dlamini, Stefana Erasmusa, Ilani Decker, Shane’a Wellingtona, Michelle Musalakai, Dion Coetzee i Justina Strydoma.

Cinema Said śledzi historię trzech bojowników o wolność z grupy Emkonto, którzy odkrywają, że wpadli w pułapkę i próbują uciec przed policją; Poniżej przedstawiamy zwiastun:

Co jest chore w niedzielę?

Film obraca się wokół filmu „Sunday Sickness”, który należy do gatunku dramatycznego i został wydany w 2018 roku pod dyrekcją Ramona Salazara.

W tej produkcji wystąpiły Barbara Linney, Susie Sanchez, Miguel Angel Sola, Greta Fernandez, Richard Boehringer, David Caminos i Fred Adenis, a obecnie znajduje się w obszernym katalogu Netflix.

READ  Pies Sherlina gryzie twarz swojego syna Andrieja (wideo)

„Sunday Sickness” opowiada historię Annabelle, która odnajduje swoją córkę Chiarę, 35 lat po tym, jak została porzucona jako dziecko; Podczas tego spotkania jej córka złoży specjalną prośbę: spędzenia razem dziesięciu dni, podczas których odbudują relację matki z córką.

Jaki jest temat „Ataku na mennicę”?

To „Atak na mennicę” Jaume Balagueró z występami Freddy’ego Highmore’a, Liama ​​Cunninghama, Astrid Burgess-Frisbee, Luisa Tosara, Sama Rileya, Jose Coronado, Emilio Gutierreza Capy, Axela Steina, Famke Janssena, Juliusa Kottera, Huntera Tremaine i James Giblin, Craig Stephenson, Daniel Holguin i Thomas del Estal.

Należy zauważyć, że wspomniana produkcja znajduje się obecnie w pierwszej dziesiątce najchętniej oglądanych filmów w Meksyku w ramach platformy, Zajmowanie pierwszego miejsca w rankingu.

Ten film akcji opowiada historię Toma Johnsona, błyskotliwego młodzieńca oddanego inżynierii, który ma dotrzeć do wnętrza Banku Hiszpanii w celu wydobycia skarbu, który będzie tylko w tym miejscu. 10 dni.

Jaki jest temat „Wiadomości ze świata”?

i na koniec polecamy film „Wiadomości ze świata” z Tomem Hanksem, Heleną Zingel i Elizabeth Marvell; Powiedział, że produkcję wyreżyserował Paul Greengrass.

„News of the World” opowiada historię weterana kapitana Kidda, pięć lat po wojnie secesyjnej w Stanach Zjednoczonych, gdzie jego życie składa się z podróży, gdy opowiada o prezydentach, katastrofach i przygodach na całym świecie, poza jego życie zmienia się całkowicie, gdy spotyka dziewczynę, która została porwana. Nauczało tego plemię Kiowa.

Czytaj:

3 idealne filmy do obejrzenia na Netflix w ostatni weekend kwietnia

Najbardziej niepokojący film jest na Amazon Prime Video; Dostanie gęsiej skórki | Zwiastun filmu, przyczepa

Film, który sprawi, że pomyślisz, że musisz odnowić swoje życie, jest na Cineteca Nacional | zwiastun filmu, przyczepa