Współpraca Policji i SOK doprowadziła do odnalezienia zaginionego dziecka | OCHRONA24.info

Współpraca Policji i SOK doprowadziła do odnalezienia zaginionego dziecka

Współpraca Policji i SOK doprowadziła do odnalezienia zaginionego dziecka

19 maja dyżurny brzeskiej policji został powiadomiony o zaginięciu dziecka. Matka chłopca straciła go z oczu w okolicy dworca kolejowego. Po otrzymaniu tego zgłoszenia, wszyscy będący w służbie brzescy policjanci rozpoczęli poszukiwania. W akcję zaangażowali się również policjanci z Wrocławia i Opola, funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei oraz konduktorzy. Współpraca Policji i SOK doprowadziła do szybkiego odnalezienia zaginionego chłopczyka.

Dowiedz się: Co zrobić, jeżeli napotkasz dziecko pozostawione bez opieki oraz w jaki sposób rozmawiać z osoba dorosłą, która prosi o pomoc w odnalezieniu dziecka

Mundurowi musieli upewnić się, czy chłopczyk nie wsiadł do któregoś z odjeżdżających pociągów. Do poszukiwań zaangażowali się więc policjanci z Wrocławia i Opola, funkcjonariusze Służby Ochrony Kolei oraz konduktorzy. Sprawdzili oni wszystkie pociągi, które wyjechały z Brzegu. Jednocześnie miejscowi policjanci przeczesywali miasto.

Po godzinie funkcjonariusz brzeskiej dochodzeniówki wypatrzył małoletniego chłopca. Szedł on jednym z chodników miasta. Nic złego mu się nie stało, nie potrzebował pomocy medycznej. Policjant odprowadził chłopczyka do jego mamy.

Sprawdź: Jak nie zgubić dziecka w tłumie – praktyczne porady

 

/Policja

                               

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o