6 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

45 gier na PS4, PS5, Xbox i Nintendo Switch, które możesz kupić ze zniżką 211 pesos z Amazon Mexico

w ofertach Dobry koniec 2022 roku Możemy znaleźć różne kontrolery z Zniżka na Amazon MexicoPoza tym możemy skorzystać promocje bankowe aby jeszcze bardziej obniżyć jego cenę.

Oczywiście możemy również kupić kilka gier wideo do wydania i tutaj mamy listę opcji w bardzo dobrej cenie, a także możemy złożyć wniosek Kilka promocji, aby uzyskać zniżkę.

Pamiętaj, aby zrobić zakupy Kupon 125 pesos Przy zamówieniach powyżej 500 pesos. Osiąga się to poprzez wybranie metody płatności „gotówka” i skorzystanie z bonu USAFair22.

Ponadto przy minimalnych zamówieniach 2000 pesos możemy płacić gotówką kartami Citibanamex, HSBC, Santander, Banorte, BanCoppel oraz kuponem Amazon Pune 22 mieć 10% zniżki. W obu przypadkach produkty w koszyku Musi być sprzedawany i wysyłany przez Amazon Mexico.

Przecenione gry wideo na Amazon Mexico na Good End 2022

w Wybierz Xatakę Publikujemy oferty i rabaty z różnych sklepów internetowych w Meksyku. Niektóre linki w tym poście mogą należeć do programu partnerskiego. Żadna z wymienionych pozycji nie jest sugerowana przez marki lub sklepy, a jej zgłoszenie jest wyłączną decyzją zespołu redakcyjnego. Cena i dostępność produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

READ  Telefon Xiaomi o wartości 100 EUR wkrótce otrzyma MIUI 12,5