28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

4 rzeczy, które mogą się zdarzyć, jeśli Johnny Depp wygra i 4 rzeczy, które mogą się wydarzyć, jeśli wygra Amber Heard

Proces o zniesławienie między Johnnym Deppem a Amber Heard toczy się do poniedziałku 2 maja, jednak wielu kwestionuje wynik tej kontrowersyjnej walki.

Oto 4 scenariusze, które mogłyby się wydarzyć, gdyby Johnny Depp wygrał proces, oraz 4 scenariusze, które mogłyby się wydarzyć, gdyby wygrała Amber Heard. Reklamy

1. Jeśli Johnny Depp przegra, Amber może zażądać opłaty prawnej

Jeśli Johnny Depp przegra proces o zniesławienie, nie zostanie skazany, ponieważ jest powodem i nie popełniono żadnego przestępstwa.

Jednak Amber Heard może domagać się zwrotu kosztów prawnych poniesionych przez obronę jej adwokata. Więc Johnny może zająć się tymi i innymi wydatkami.

Reklamy

2. Jeśli Amber Heard przegra, niekoniecznie musi zapłacić 50 milionów dolarów

Chociaż Johnny Depp pozwał Amber Heard o zniesławienie, domagając się 50 milionów dolarów odszkodowania, niekoniecznie musi płacić tę kwotę.

Kwota może być odwołana przez jego pełnomocnika i zależy od ostatniego słowa ławy przysięgłych i sędziego.

3. Johnny Depp nie dba o 50 milionów dolarów.

To prawda, że ​​suma 50 milionów dolarów nie pozostanie niezauważona przez aktora, który nie był zaangażowany w masowe produkcje, przy których pracował od lat.

Jednak głównym celem Johnny’ego Deppa jest publiczne oczyszczenie jego nazwiska i przywrócenie mu kariery, którą przerwały oskarżenia o przemoc domową.

Jak dotąd wydaje się, że Johnny Depp osiągnął swój cel. wygrać lub przegrać.

4. Jeśli stracisz Amber Heard, zaczniesz tracić kontrakty.

I odwrotnie, jeśli Amber Heard przegra, jej kariera zostanie poważnie naruszona, ponieważ pozostanie jako osoba, która kłamała i manipulowała opinią publiczną przeciwko Deppowi.

Całkiem możliwe, że producenci nie chcą pracować z Heardem, bo on też nie ma uznanej kariery w Hollywood.

READ  Alec Baldwin odchodzi z gry po wypadku na planie Rust

W przypadku, gdy Johnny Depp wygra proces, a Amber Heard nie ma lub nie chce zapłacić Deppowi 50 milionów dolarów, może skontaktować się z prokuratorem generalnym, aby przejąć cały majątek Hearda.

Jest mało prawdopodobne, aby Heard nie miała majątku ani oszczędności, więc gdyby nie miała, można by wszcząć dochodzenie w celu ustalenia, czy ukryła swój majątek.

Reklamy

6. Jeśli Johnny Depp przegra, może zapłacić Amber Heard 100 milionów dolarów.

Kiedy Johnny Depp pozwał, Amber Heard sprzeciwiła się 100 milionom dolarów za nazwanie jej „fałszywą”.

Nie oznacza to, że jeśli Johnny Depp przegra, to automatycznie będzie musiał zapłacić Heardowi 100 milionów dolarów, jednak proces powinien potrwać dłużej, aby rozwiązać tę sytuację.

7. Jeśli Amber Heard przegra, będzie musiała trzymać się z daleka od skandali i partnerów medialnych

Jeśli Amber Heard przegra, nie tylko ucierpi jej reputacja w branży, ale może również pozostać poza zasięgiem wzroku, jeśli chodzi o relacje.

Opinia publiczna byłaby sceptyczna wobec słów Heard, gdyby potępiła przyszłe małżeństwa lub problemy z randkami.

8. Mogą osiedlić się poza sądem

Nie jest wykluczone, że prawnicy Johnny’ego i Amber dojdą do porozumienia pozasądowego.

Pozycję tę umocni prawnik Hearda, ponieważ, jak wspomniano wcześniej, proces służył oczyszczeniu wizerunku Johnny’ego Deppa w opinii publicznej, a aktor niekoniecznie domaga się odszkodowania pieniężnego.