18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

3 sposoby na przeczytanie wiadomości bez bycia „online” w WhatsApp

Jeśli chcesz przeczytać a Wiadomość Od WhatsApp Tym razem bez wchodzenia do Internetu przedstawimy trzy sposoby, aby to się stało, więc czytaj dalej, aż nauczysz się krok po kroku, jak to zrobić.

Dzisiaj opowiem Ci kilka sposobów na odczytanie wiadomości bez bycia nią online Dzięki widżetom lub wyskakującym okienkom.

Prawda jest taka, że ​​po otrzymaniu wiadomości WhatsApp najbardziej naturalną rzeczą jest wpisanie jej, aby ją przeczytać, jednak po wykonaniu tego gestu, zgodnie z domyślnymi ustawieniami WhatsApp, wydaje się ona aktywna w Realizacja Wiadomości.

Może Cię zainteresować: WhatsApp: podstęp, aby przetłumaczyć zdanie bez korzystania z Google

Jeśli jednak chcesz przeczytać wiadomość offline w WhatsApp, aplikacja ma kilka sposobów, aby to zrobić, od ingerowania w ustawienia prywatności po korzystanie z innych skrótów i mniej popularnych funkcji.

Oto trzy sposoby, aby to zrobić:

1

Aktywuj widżety WHATSAPP

Odblokuj smartfon i przejdź do głównego ekranu pulpitu.

Długie naciśnięcie ekranu spowoduje wyświetlenie różnych opcji konfiguracji i dostosowywania.

Kliknij tam, gdzie jest napisane „widget” i wejdź.

Ponieważ są one zwykle ułożone alfabetycznie, najlepiej jest w ogóle przejść do ostatniego, dopóki nie zobaczymy WhatsApp.

Ten, który nas interesuje, nazywa się WhatsApp i zazwyczaj zajmuje przestrzeń 4×2 według Androida.

Przytrzymaj go i przeciągnij na pustą stronę, ponieważ w przeciwieństwie do ikony aplikacji, która zajmuje 1 kwadrat, ten widżet zajmuje 4 kwadraty szerokości i 2 kwadraty wysokości.

dwa

Powiadomienia o odpowiedziach

3

Aktywuj wyskakujące okienko

WhatsApp ma wiele funkcji powiadamiania użytkownika o otrzymaniu nowych wiadomości.

Jednym z nich jest wyskakujące okienko, które pojawia się na środku ekranu mobilnego, gdy jest aktywowane i otrzymujesz wiadomość.

To okno może pojawić się, gdy telefon jest włączony, wyłączony, a nawet na ekranie blokady.