14 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

3 olejki eteryczne do twarzy, które pomogą Ci pozbyć się wyprysków, zmarszczek i linii mimicznych

3 olejki eteryczne do twarzy, które pomogą Ci pozbyć się wyprysków, zmarszczek i linii mimicznych

Na pewno słyszałeś o Olejki eteryczne I jego właściwości pod względem zdrowotnym, ale czy wiesz, że jest ich trochę Naturalne olejki pomagają odmłodzić skórę? Jak czytasz, te ekstrakty botaniczne zawierają wiele właściwości przeciwstarzeniowych, które mogą sprawić, że będziesz wyglądać jak porcelanowa skóra. Dlatego sprowadzamy cię tutaj Najlepsze olejki eteryczne do twarzy, które idealnie nadają się do usuwania wyprysków, zmarszczek i linii mimicznych.

Jakie są najlepsze olejki eteryczne do twarzy?

Olejek cytrynowy

Jeśli twoja twarz jest wielokrotna Plamy spowodowane słońcem lub starzeniemJednym z olejków eterycznych, których możesz użyć, jest CytrynowyPonieważ ten składnik zawiera wysoki procent Witamina C I jak pewnie wiesz, tak jest Najlepsza witamina do produkcji kolagenu naturalny sposób. Olejek cytrynowy pomoże zregenerować komórki skóry, usunąć przebarwienia i zredukować zmarszczki.

Olejek rumiankowy

Do skóry suchej i odwodnionej, Jednym z olejków eterycznych, którego można użyć, jest rumianek. Z biegiem lat zmarszczki i linie mimiczne powiększają się z powodu braku nawilżenia skóry, jednak Rumianek pomoże zatrzymać więcej nawilżenia na twarzy, a także pomoże uzyskać naturalny kolagen i nadać twarzy więcej blasku.

Olejek z nagietka

On Olejek z nagietka Jest to jeden z Ulubione olejki eteryczne do odmładzania skóry Ponieważ jest bogaty w przeciwutleniacze, pomaga Eliminuj wolne rodniki i redukuj zmarszczki i linie mimiczne I nawet plamy bledną. Podobnie olej ten jest idealny dla skóry tłustej, ponieważ wykazano również, że zmniejsza trądzik.

Te olejki eteryczne do twarzy pomogą Ci się odmłodzić. Zdjęcie: Unsplash

Jak stosować olejki eteryczne do odmładzania twarzy?

Jeśli chcesz tego użyć Przeciwstarzeniowe olejki eteryczneWarto wiedzieć, że jest mocno skoncentrowany, dlatego nie należy go nakładać bezpośrednio na skórę. To jest zalecane Umieść kroplę w swoim codziennym kremie nawilżającym Aby uzyskać właściwości tych olejków i poprawić wygląd swojej skóry. Ważne jest również, aby codziennie stosować filtry przeciwsłoneczne, ponieważ niektóre oleje mogą być światłoczułe.

READ  Znajdują sposób na zhakowanie i kradzież Tesli