2 kwietnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

3 Drużyny Liga MX widziałeś potencjalnego nowego sponsora Cruz Azul

Dwie meksykańskie marki były finalistami Zé Cruz Azul po odejściu Gomy; Jeden z nich już skorzystał i obserwował również trzy inne drużyny Liga MX.

© Imago 7Puebla to jeden z zespołów noszonych przez Permę, potencjalnego nowego sponsora Cruz Azul.

the Marka, która wywołała wiele kontrowersji W ostatnich latach Godziny liczone są w La Norii, będziemy Wkrótce wygaśnie kontrakt Cruz Azul z Jomą Więc koniec 2023 r To będzie ostatni ekipa cementowa Noś wykonany przez niego mundur Hiszpański podpis dopóki jest to możliwe Nowy sponsor Będę już przed drzwiami wejściowymi.

Musimy o tym pamiętać pierwotnie Umowa La Maquina z Jomą została podpisana do 2024 roku, Jednakże Prowadzenie cementu udało się zmniejszyć jego żywotność, Dlatego Związek z hiszpańską marką zakończy się w czerwcu 2023 roku, Więc Oficjalny strój na ten turniej Będą ostatnimi, których użyje jasnoniebieska drużyna „J” na klatce piersiowej.

W ten sposób za każdym razem jesteście bliżej poznania się Nowy sponsor Cruz Azul i kto zrobi dla nich strojeponieważ według informacji z snajperktóry został opublikowany w ten wtorek w jego kolumnie History, W rzeczywistości będą dwie marki, które będą rywalizować o ubranie producentów cementu od otwarcia w 2023 roku: Pirma i Charly.

Według tego samego źródła, Firmy meksykańskie wygrałyby wyścig z innymi firmami o międzynarodowej renomie, takimi jak Adidas czy Nike, Więc ostateczna decyzja będzie między nimi; Jednak na razie tak będzie Perma Ten, kto skorzysta, nawet trzeba o tym pamiętać Niektórzy sprzedawcy produktów Celestial Teamnieoficjalnie, już powtarzali, że to właśnie ta firma ubiera drużynę.

Należy zauważyć że Perma istnieje już w Liga MXponieważ jest odpowiedzialna za Stwórz strój dla trzech drużynchoć żadna z nich nie figuruje na liście poszukiwanych osób „duży” lub „wielki”. Dochodzi do Pueblaktóra dziś zajmuje dwunaste miejsce w tabeli, Necaxa Który znajduje się na 14 i Mazatlanktóry pozostaje do dziś Najgorszy zespół w Clausurze 2023.

Tutaj cię zostawiamy zdjęcia dresów które niosą dzisiaj Camoteros, Rayos i Caunieros, Zarówno lokalnych, jak i przyjezdnych Liga MX.

Puebla

Mazatlan

Necaxa

Podobała Ci się nasza notka? Czy miałeś odwagę? Podnieś głos i wyraź siebie! Teraz Vamos Azul umożliwia interakcję z naszymi treściami. Za pośrednictwem Viafora możesz nam powiedzieć, czego chcesz, za pośrednictwem Google, Facebooka lub poczty e-mail. Kompletne, wyselekcjonowane doświadczenie dostosowane do Twoich zainteresowań. Spróbuj!

READ  Dzisiejsze mecze: Nashville vs Ameryka: Podsumowanie, gole i najważniejsze momenty meczu Pucharu Ligi