28 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

3-5.  Niemcy pokonały Polskę i awansowały do ​​dziewiątego europejskiego finału do lat 17

3-5. Niemcy pokonały Polskę i awansowały do ​​dziewiątego europejskiego finału do lat 17

Pisanie sportowe, 30 maja (EFE)).

Polska, która zdobyła jedyny tytuł w 1993 roku, jeden z ich pokazów, desperacko chciała powtórzyć sukces, który umykał im przez trzy dekady. Aby to osiągnąć, musieli teraz pokonać jednego z faworytów, który chce podnieść swoje czwarte trofeum, prawdopodobnie przeciwko Hiszpanii, która jeszcze nie grała w półfinale z Francją.

Polska szybko objęła prowadzenie po bramce Daniela Mikołajzewskiego, ale siedem minut później bramkarz Max Schmidt obronił z pola karnego. Niemcy szybko odpowiedzieli strzałem głową Maxa Morstedta, który na krótko wyrównał walkę, a Karol Boris ponownie wyrównał wynik po pół godzinie.

Wtedy na ratunek Niemcom przybył Paris Brunner. Przednia strona Borussia Dortmund Zdobył swoją czwartą bramkę w mistrzostwach po nienagannym strzale z dośrodkowania Erica da Silvy. Mimo reakcji Wolskiego na podopiecznych Marcina Włodarskiego, Polacy obwinili uderzenie i Herrmann ponownie uderzył na 25 minut przed końcem.

Wolski strzelił swoją szóstą bramkę w meczu, ale nie miała być ostatnią. Polska upadła fizycznie po tym, jak usilnie starała się utrzymać na nogach, a Niemcy sprostali zadaniu bramkami z rzutu karnego: Azan Otroko głową z rzutu rożnego i Robert Ramczak strzałem zza pola karnego przełamali impas. Polskie złudzenia co do spektakularnej walki, z której zwycięsko wyszły Niemcy.

(c) Agencja EFE

READ  Ukraina - Rosja Wojna: Najnowsze wiadomości na żywo | Międzynarodowy