19 kwietnia, 2024

29-29. Rosja osiągnęła bolesną równowagę

Gol w ostatniej chwili Chereki Kosodorov Pozwolenie Rosja Zachowaj bolesny krawat w tę sobotę (29-29) Pogląd Polska, co praktycznie wyklucza drużynę rosyjską z wyścigu o awans do półfinału Europejczycy z Węgier i Słowacji.

Po wyraźnym spadku w pierwszych dwóch dniach z Norwegią i Szwecją, polska drużyna już walczy o pierwsze zwycięstwo drugiej fazy.

Pod koniec pierwszej połowy Polacy wydawali się gotowi na dotarcie do celu dzięki doskonałej grze bramkarza. Mateusz ZembrzyckiJego interwencje pozwoliły Polsce wejść na przerwę z najmniejszą przewagą na tablicy wyników (13-12).

Ale nadal KosodorówRosja, która wróciła na bok po przegranych dwóch ostatnich meczach z powodu koronawirusa, nie widziała szansy na wyjście z półfinału.

Trzymaj się dłoni KosodorówRosjanie zakończyli mecz ośmioma bramkami i zdołali wyrównać szaleństwo ostatniej minuty (28-28), które zaczęło się od dymisji rosyjskiego trenera. Welimir Petkovich, Na jego gniewne protesty do sędziów.

Polska nie omieszkała awansować na tablicy wyników (29-28) z bramką. Michał Tassek Na trzy sekundy przed końcem Polska dała drużynie zwycięstwo.

Ale kiedy polscy piłkarze świętowali zwycięstwo na boisku, Rosja zażądała przerwy, która dała im ostatnią piłkę.

Zmarnowana okazja Siergiej Kosodorow Ustalenie solidnej równowagi (29-29) rzutem z piętnastu metrów.

READ  Afgański działacz na rzecz uchodźców w Polsce marzy o przyjeździe do Hiszpanii z rodziną