24 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

26 graczy na orbicie Gerardo Martino weźmie udział w Katarze 2022

26 graczy na orbicie Gerardo Martino weźmie udział w Katarze 2022

FIFA pozwoli reprezentacjom narodowym na udział w Katarze 2022 z 26 zawodnikami; ESPN przedstawia ten, który Gerardo Martino wziął pod uwagę najbardziej

The FIFA Potwierdź, że wybory, które konkurują w Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 Będą mieli składy 26 graczy, a nie 23, jak to miało miejsce w ostatnich edycjach mundialu. Wynika to z wyjątkowego momentu w roku, jakim był Mistrzostwa Świata A kontekst z powodu epidemii Koronawirus choroba19.

Pamiętając o tym, Gerardo Martino Będzie musiał rozwinąć swoją układankę, aby przenieść trzech innych graczy za pomocą Reprezentacja Meksyku Daje im to możliwość zdobycia minut w najważniejszym turnieju reprezentacji narodowej na świecie.

wtedy w ESPN Dajemy Ci możliwą listę, która zawiera nazwiska graczy, którzy otrzymali najwięcej połączeń, najwięcej minut i którzy polubili Gerardo MartinoJak również jego sztab szkoleniowy.

Należy wyjaśnić, że nie jest to ostateczna lista i zostanie określona przez południowoamerykańskiego stratega na kilka miesięcy przed rozpoczęciem Mistrzostwa Świata w Katarze 2022.

Nie ma wątpliwości, że bramkarz USA jest faworytem do startu w reprezentacji. Ponadto Ochoa po raz piąty przeżyje Puchar Świata i jest jednym z głównych elementów Martino, ponieważ jego poziom w drużynie jest znakomity.

„Machín” rozwinął się w swojej grze i jest jednym z najlepszych produktów w Europie. Jest niekwestionowanym kluczowym graczem w Ajaksie, a także w Martino, ponieważ chce być pretendentem do startu w Pucharze Świata.

„Chucky” jest częścią logo drużyny narodowej atakującego Tridenta. Jeśli jest sprawny fizycznie, nie ma też wątpliwości, że w pierwszym meczu będzie to skrzydłowy Napoli.

Napastnik Wolverhampton nie jest ani najlepszy, ani najostrzejszy, ale jego doświadczenie w Anglii z pewnością czyni go częścią narodowego ataku.

Ten sam przypadek z „Tecatito”, który był ostatnim kawałkiem Tricolor Attack. W Sewilli jest jednym z najwybitniejszych graczy i ma na celu ustanowienie tego poziomu w drużynie narodowej.

READ  Funes Mori, Mox Tigres i Nahuel po eliminacji z Pucharu Ligi (wideo) - Fox Sports

Mały Książę przeżyje swój ostatni Puchar Świata jako lider w szatni. Jego doświadczenie jest istotne nie tylko dla „Tata”, ale dla młodych piłkarzy reprezentacji.

Nowy obrońca Cremonese z ligi włoskiej będzie jednym z tych, którzy zdobędą pierwsze doświadczenie na mundialu w Katarze 2022. Jego podróż po starym kontynencie czyni go jednym z elementów, na które Tata może liczyć na dole. od zespołu.

Pakiet Chivas jest jednym z elementów dostępnych w Lidze MX i jedną z głównych alternatyw dla luksusowej ciężarówki Trident, a także tym, który może pomóc Ci zacząć jako kryty pomocnik.

Drugi bramkarz Martino i reprezentacji. Mimo 39-latka, weteran bramkarza, który obecnie występuje w Braavos de Juarez, jest drugi w trójce w trójkolorowej rywalizacji.

„Szczeniak” to kolejny element centralnej obrony, który bezpiecznie pojedzie na mistrzostwa świata, o ile jest w stu procentach sprawny fizycznie.

Środkowy obrońca jest także jednym z innych graczy, którym Martino bardzo ufa i dąży do zdobycia minut na azjatyckiej ziemi.

Belgijska zawodniczka Genk zaliczyła ciekawe występy z reprezentacją narodową i jest jednym z elementów sygnalizujących start. Po rozwiązaniu problemów z obsługą techniczną miał szansę oddzwonić.

To on ma prawe skrzydło reprezentacji i na pewno sprawdzi się w meczu otwarcia w 11. starcie.

„Zorro” potrafi też zemścić się na mundialu i dzięki swojemu doświadczeniu jest jednym z liderów szatni.

Element Cruz Azul to jeden z najlepszych graczy, którzy lepiej grają we wnętrzach i chcą być na pokładzie na Mistrzostwa Świata.

Jest jedną z opcji w ataku Martino i zmiennikiem Raula Alonso Jimeneza. Gracz z Ameryki wymienia Katar 2022 jako jeden z głównych katalizatorów.

„Brujo” powrócił na swój poziom z Cruz Azul, filarem Team Blue Sky. Antona to także jedna z głównych zmian na stanowiskach Corony i Lozano.

Mag nie ma swoich najlepszych pojedynczych momentów, ale jego brak równowagi, a także dobra technika sprawiają, że jest jednym z elementów, które mogą mieć dobry wpływ na atak meksykański.

READ  Meksykański zespół będzie szukał Jesúsa Tecatito Corona, który podda się rehabilitacji w Meksyku

To on rotuje z Gerardo Arteagą po lewej stronie. W zależności od momentu, w którym mieszka, będzie tak, jakby gracz Monterey miał wyższy potencjał niż przedmiot Genk.

Zawieranie Rayados jest jedną z głównych alternatyw dla Edsona Alvareza. Jego zdolność do odzyskania piłki czyni go niezwykle niezawodnym dla Martino.

Doświadczenie obrońcy będzie kluczowe dla czołowych młodych graczy, takich jak Johan Vazquez i Cesar Montes. Choć konkurencja jest ciężka, jego doświadczenie może uczynić go kluczowym graczem.

Młodzież Realu Betis przeszła wiele wzlotów i upadków z hiszpańską drużyną, ale za każdym razem, gdy nosi koszulkę narodową, pokazuje swoje pragnienie, aby młodzież miała dobre chwile na mundialu.

Wreszcie, „bliźniak” jest jednym z ubezpieczonych, ponieważ został naturalizowany przez Meksyk, a „Tata” od razu miał go na myśli, by zostać nowym debiutantem, gdy Raul Jimenez był z dala od sądów.

’Chaquito’ będzie 24. zawodnikiem, co wynika z potrzeby utrzymania świeżego ataku, a także z faktu, że dzięki swojemu poświęceniu i grze wywalczył miejsce w ostatnich wezwaniach 'Tata’.

W walce na prawego obrońcę „Xhaka” jest jednym z elementów, które istnieją od początku kariery Martino, ale kontuzja wykluczyła go z grupy. Jeśli jest gotowy fizycznie, będzie jednym z tych na liście.

„Piojo” to jeden z graczy, który dodał najwięcej minut od 2019 roku, kiedy przybył Martino. Jego udział w skrzydłach może dać mu więcej opcji do narodowego ataku.