27 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

24 lata od śmierci Paco Stanleya, co wiadomo o jego morderstwie?

24 lata od śmierci Paco Stanleya, co wiadomo o jego morderstwie?

7 czerwca tego roku mija dwudziesta czwarta rocznica jego zabójstwa Paco Stanleyktóry był jednym z najważniejszych ówczesnych przywódców Osi Telewizyjnej Azteków. Wiele szczegółów tego tragicznego wydarzenia jest nadal niejasnych.

W tamtym czasie iw późniejszych latach podjęto wiele teorii, że ujawniono wiele osobistych rzeczy na temat prezentera, na przykład, że miał innego syna, o którym nikt nie wiedział, Paula Stanleya.

Syn Paco, Stanley, opowiadał w niektórych wywiadach, jak trudna była śmierć jego ojca, mimo że jego ojciec utrzymywał to w tajemnicy i miał z nim niewielki kontakt.

W rzeczywistości Paul Stanley podzielił się tym pewnego razu, ponieważ chciał porozmawiać z tatą w Boże Narodzenie, a jego numer telefonu komórkowego był znany, postanowił do niego zadzwonić, ale gdy tylko go przywitał, prezenter się rozłączył.

Może Ci się spodobać:

El Charco de las Ranas: Ile kosztuje jedzenie w restauracji, w której zabito Paco Stanleya?

Paco Stanley: Nowe dowody w sprawie pojawiają się w „The L Show, A Murder Chronicle”

Niewiele Paul Stanley wiedział, że Televisa zamierza wydać film dokumentalny o jego ojcu, Paco Stanleyu!

Jaki jest powód zabójstwa Paco Stanleya?

Wśród teorii, które pojawiły się na temat zabójstwa Paco Stanleya, mówi się, że mógł zadarć z czyjąś żoną i ten podmiot postanowił się w ten sposób zemścić.

Inną teorią, która również zyskała na popularności, jest to, że jego koledzy Mario Bizarres, George Gil i Paula Durante podjęli decyzję o zakończeniu życia z powodu zazdrości w pracy.

Ta ostatnia hipoteza znajduje potwierdzenie w tym, że Mario Bazares towarzyszył Paco Stanleyowi do miejsca, w którym zginął po ukończeniu programu „Jeden po drugim”, gdzie kierowca żegnał się w następujący sposób: „Muszę przekazać złe wieści! Wyjeżdżamy Teraz!”

W momencie ataku Mario Bazaresa nie było, ponieważ poszedł do łazienki, więc od razu stał się jednym z głównych podejrzanych. Również dlatego, że kilka miesięcy temu Paco Stanley ujawnił, że on i jego partner byli zagrożeni przez dwie osoby, które przyszły wycelować broń palną w ich głowy.

Teraz dokument „El Show. Chronicle of a Murder”, z platformy ViX, obiecuje rzucić więcej światła na sprawę, wzbudzając nowe zainteresowanie morderstwem Paco Stanleya.