Odeszła Ewelina Sapieja. Wzorowa policjantka, kochająca żona i mama dwóch synków

Sierżant sztabowa Ewelina Sapieja służyła w Policji przez 11 lat. Fot. Policja

Sierżant sztabowa Ewelina Sapieja służyła w Policji przez 11 lat. Fot. Policja

W poniedziałek, po ponad trzech latach walki z chorobą, odeszła z tego świata sierżant sztabowa Ewelina Sapieja z Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim. Mundurowa miała 35 lat. Służbę w Policji rozpoczęła w 2008 roku. Zostawiła męża i dwóch synków.

Po ponad trzech latach walki z chorobą w wieku 35 lat odeszła z tego świata Ewelina Sapieja. Odchodząc za wcześnie, pozostawiła pogrążoną w smutku rodzinę, bliskich, przyjaciół i kolegów.

“Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia składają policjantki, policjanci oraz pracownicy” – czytamy w komunikacie Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim.

Ewelina Sapieja przez 11 służyła w Policji

Na początku swojej pracy związana była z Komendą Miejską Policji w Radomiu. A od 2013 roku  służbę pełniła w Komendzie Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim.  – Przez ten czas dała się poznać jako wzorowa, odpowiedzialna i sumienna policjantka – podkreślił asp. Jakub Więsak z KPP w Sokołowie Podlaskim.

Policjantkę wspomina burmistrz Iłży Przemysław Burek. “(…) po ciężkiej walce z chorobą zmarła moja koleżanka Ewelina Sapieja (z domu Wajs), sąsiadka z bloku naprzeciwko. Znałem Ewelinę bardzo dobrze. Zawsze pełna energii, bardzo pomocna, osoba która kochała życie i swoją Rodzinę. Niestety zostawiła męża, dwóch synków oraz najbliższą rodzinę” – napisał na Facebooku.

“Pamiętam Ewelina jak ostatnio rozmawialiśmy w sklepie. Mówiłaś też o tym jaka jesteś dumna, że pochodzisz z Iłży. Jak Iłża była dla Ciebie ważna. Spoczywaj w pokoju! Kiedyś spotkamy się ponownie” – dodał Burek.

Czytaj również: Nie żyje zastępca komendanta w Chełmnie. Zmarł w szpitalu podczas urlopu

 

Źródło: KPP Sokołów Podlaski, Facebook/Przemysław Burek – Burmistrz Iłży

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Ostatnio dodane