“Zawsze śpieszył z pomocą innym i nigdy nie zawiódł”. Żywieccy policjanci w żałobie, zmarł aspirant Tomasz Piech

Aspirant Tomasz Piech był funkcjonariuszem Komendy Powiatowej Policji w Żywcu. Fot. Policja

Aspirant Tomasz Piech był funkcjonariuszem Komendy Powiatowej Policji w Żywcu. Fot. Policja

“Wspaniały kolega, ukochany mąż i ojciec. Zawsze śpieszył z pomocą innym i nigdy nie zawiódł”. Aspirant Tomasz Piech z Komendy Powiatowej Policji w Żywcu w czwartek odszedł na wieczną służbę. Policjant miał 44 lata.

W czwartek (8 sierpnia) w wieku 44 lat zmarł aspirant Tomasz Piech, funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Żywcu. Funkcjonariusz pracował w Wydziale Prewencji.

“Wspaniały kolega, ukochany mąż i ojciec. Zawsze spieszył z pomocą innym i nigdy nie zawiódł. Dziś, pogrążeni w wielkim smutku składamy kondolencje rodzinie i bliskim Tomka. Ceremonię pogrzebową zaplanowano na sobotę 10.08.2019r. o godzinie 14.00 w Kościele Parafialnym w Łękawicy” – czytamy w komunikacie Komendy Powiatowej Policji w Żywcu.

– Z wielkim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego kolegi, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci – mówi asp.szt. Mirosława Piątek, rzecznik prasowa KPP w Żywcu. – Rodzinie i bliskim pragniemy złożyć wyrazy głębokiego współczucia – dodała.

Msza żałobna odprawiona zostanie w sobotę 10 sierpnia 2019 r. o godzinie 14.00 w Kościele Parafialnym w Łękawicy. Modlitwa różańcowa w Imieniu Zmarłego rozpocznie się o godz. 13.30.

Czytaj również: Policjant brutalnie zamordowany na służbie. Podejrzany o to zabójstwo został zatrzymany po 25 latach

 

Źródło: KPP Żywiec

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Ostatnio dodane