Karyna wyszła z domu i nie ma z nią kontaktu. Policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu kobiety

19-letnia Karyna Boiko zaginęła pod koniec czerwca 2019 roku. Fot. KPP Wejherowo

19-letnia Karyna Boiko zaginęła pod koniec czerwca 2019 roku. Fot. KPP Wejherowo

Pochodząca z Ukrainy 19-letnia Karyna Boiko od niedawna mieszkała w Wejherowie. Kobieta pod koniec czerwca br. wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną, pracodawcą, ani nie powróciła do miejsca zamieszkania.

19-letnia Karyna Boiko zaginęła pod koniec czerwca 2019 roku. Kobieta wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną czy też z pracodawcą.

Rysopis zaginionej: wiek z wyglądu – 19 lat, wzrost ok. 165 cm, średniej budowy ciała, włosy ciemne do ramion, uzębienie pełne, nos średniej wielkości, uszy średniej wielkości. Nie posiada znaków szczególnych.

Karyna Boiko była widziana w Warszawie

Z posiadanych przez wejherowskich kryminalnych informacji wynika, że zaginiona była widziana pod koniec lipca br. kilkukrotnie w Warszawie. – Widziano ją w rejonie Dworca Zachodniego, wtedy ubrana była w szarą letnią kurtkę, czapkę baseballową koloru ciemnego oraz spodnie typu jeansy. Zagoniona Karyna Boiko widziana była także 25 lipca br. w rejonie stacji Metro Wilanowska w pobliżu sklepu Rossmann. Następnie kilka dni później około 27/28 lipca br. ponownie widziana była w rejonie dzielnicy Wola przy zejściu do przejścia podziemnego przy Dworcu Centralnym, w tym momencie miała być ubrana w sukienkę błękitną do kolan, sandały, włosy koloru ciemnobrązowego do ramion,  miała także przy sobie czarną torebkę noszoną na ramieniu – mówi asp. szt. Anetta Potrykus z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu w/w osoby proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie pod nr tel. /58/ 762 97 36, email: komenda.wejherowo@gd.policja.gov.pl lub z najbliższą jednostką Policji – telefony alarmowe 112.

Czytaj również: Policjanci otrzymają nagrody pieniężne za wzorową interwencję [WIDEO]

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

 

Źródło: KPP Wejherowo

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Ostatnio dodane