Złodziej w sklepie miał pecha. Trafił na “ateciaka” po służbie

Sklepowy złodziej miał pecha. Natrafił na antyterrorystę po służbie. Fot. Policja

Sklepowy złodziej miał pecha. Natrafił na antyterrorystę po służbie. Fot. Policja

Był po służbie, gdy wracając do domu pojechał zrobić zakupy w jednym z marketów. W ich trakcie zauważył dziwnie zachowującego się mężczyznę. Złodziej miał pecha. Trafił na policjanta z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Radomiu. Mężczyzna nie uciekł daleko. Po chwili leżał obezwładniony na ziemi.

Kilka dni temu policjant z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Radomiu robiąc zakupy w jednym z marketów zauważył dziwnie zachowującego się mężczyznę. – Obserwował on bacznie wejście i wchodzących do sklepu, a w rękach trzymał kartonowe pudło. W pewnym momencie, gdy otworzyły się drzwi wejściowe, mężczyzna wybiegł ze sklepu omijając kasy – relacjonuje podinsp. Katarzyna Kucharska, rzecznik prasowa mazowieckiej policji.

„Ateciak” widząc co mężczyzna robi, zostawił swoje zakupy w sklepie i od razu za nim wybiegł. – Po chwili złodziej leżał obezwładniony na ziemi. Później odprowadził go do sklepu, gdzie obsługa wezwała na miejsce patrol policji – dodała podinsp. Kucharska.

Jak się okazało radomianin próbował ukraść wielkie pudło naczyń.

Czytaj również: Policjanci wynieśli mężczyznę z pożaru. Przy okazji wyszło, że pokrzywdzony jest poszukiwany do odsiadki

 

Źródło: KWP Radom

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Ostatnio dodane