Bielsko-Biała. Czterech policjantów z obrażeniami po interwencji na jednej z prywatnych posesji

Przedmiotem podjętej interwencji były nieporozumienia majątkowe pomiędzy mieszkańcami. Fot. Policja

Przedmiotem podjętej interwencji były nieporozumienia majątkowe pomiędzy mieszkańcami. Fot. Policja

Czterech funkcjonariuszy z obrażeniami i trzech zatrzymanych mężczyzn – to finał policyjnej interwencji podjętej na jednej z prywatnych posesji w Bielsku-Białej. Wszystko zaczęło się od “nieporozumienia majątkowego” pomiędzy mieszkańcami.

Przed kilkoma dniami, po godzinie 21:00, patrol z Komisariatu II Policji udał się na interwencję przy ul. Kameliowej w Bielsku Białej. – Przedmiotem podjętej tam interwencji były nieporozumienia majątkowe pomiędzy mieszkańcami – poinformował nas asp. szt. Roman Szybiak z bielskiej policji.

Kiedy policjanci dotarli pod wskazany adres, zostali zaatakowani przez dwóch mężczyzn przebywających na terenie posesji. – Oficer dyżurny bielskiej komendy zadysponował na miejsce dodatkowe siły policyjne – wyjaśnił oficer prasowy.

W rezultacie przy ul. Kameliowej interweniowały patrole z komisariatów podległych komendzie miejskiej oraz patrole Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej.

Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Bielska-Białej w wieku 27 i 39 lat za czynną napaść na funkcjonariusza Policji oraz 45-letniego mieszkańca Bielska-Białej, który przemocą usiłował zmusić policjantów do zaniechania prawnej czynności służbowej.

Podczas interwencji czterech policjantów doznało obrażeń nie zagrażających życiu. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Wydział Kryminalny KMP w Bielsku-Białej.

Czytaj również:

 

Źródło: KMP Bielsko-Biała

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Ostatnio dodane