Fiut stanie przed sądem? Prokuratura ustaliła miejsce zamieszkania kobiety

Śledczy ustalili, że poszukiwana listem gończym Dominika Fiut ukryła się za granicą. Fot. KPP Limanowa

Śledczy ustalili, że poszukiwana listem gończym Dominika Fiut ukryła się za granicą. Fot. KPP Limanowa

Poszukiwana Dominika Fiut z Limanowej ukryła się za granicą – takie są aktualne ustalenia śledczych. Bez względu na ustalenia prokuratury, kobieta w dalszym ciągu jest ścigana listem gończym. 34-latka jest podejrzana o oszustwa.

„Ustalono adres zamieszkania podejrzanej Dominiki Fiut o czyn z art. 286. 1 kk i skierowano wniosek o konsularną pomoc prawną, celem wykonania czynności procesowych z podejrzaną” – podał portal planeta.pl powołując się na pismo prokuratora Prokuratury Rejonowej w Nowym Sączu, Joanny Bocheńskiej.

Źródło: planeta.pl

Pomimo ustaleń prokuratury Dominika Fiut w dalszym ciągu jest poszukiwana jest listem gończym za oszustwa finansowe z art. 286. 1 kk.:

„Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania podlega karze pozbawienia wolności”.

Kobieta nie posiada znaków szczególnych. Dominika Fiut ma 34-lata, około 172 cm wzrostu, wagę około 50 kg, sylwetkę szczupłą, włosy jasny blond, długie, oczy niebieskie, twarz pociągłą, uszy normalne przylegające, nos normalny prosty, uzębienie pełne. Kobieta mieszkała w Limanowej przy ulicy Z. Augusta.

Wszelkie informacje dotyczące podejrzanej można przekazywać policji pod numerem telefonu: 18 33 79 401. Można też dzwonić bezpośrednio do Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Limanowej: 18 33 79 450 albo pisać na adres: kpp@limanowa.policja.gov.pl.

Podejrzanej grozi od 6 do 8 lat pozbawienia wolności.

 

Źródło: KPP Limanowa, planeta.pl

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
OskarUSC Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
USC
Gość
USC

Ładne nazwisko…

Oskar
Gość

Aż dziw, że jego nie zmieniła…

Ostatnio dodane