Policjant postrzelił agresora w kolano. Mężczyzna wyrwał gaz mundurowemu i zaatakował patrol

Policjant użył broni służbowej raniąc agresora w kolano. Fot. Policja

Policjant użył broni służbowej raniąc agresora w kolano. Fot. Policja

Na dworcu PKP w Tczewie w czwartek po godz. 12 padł strzał. Według świadków zdarzenia zaczęło się od bijatyki między dwoma mężczyznami. Interweniowali policjanci. Jeden z mundurowych użył broni. Mężczyzna z przestrzelonym kolanem trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w czwartek po godzinie dwunastej. Jak ustaliśmy na tczcewskim dworcu miało dojść do szarpaniny – na miejscu interweniował patrol policji. Pomimo to mężczyźni nie stosowali się do poleceń funkcjonariuszy.

Jeden z mężczyzn najprawdopodobniej zabrał funkcjonariuszowi gaz i zaatakował nim policjantów. Chwilę później policjant oddał strzał z broni służbowej. Mężczyzna z raną postrzałową kolana trafił do szpitala.

Czytaj także:

Doniesienia potwierdziła asp. Anna Kinder z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie. – Tczewscy policjanci zauważyli jak w rejonie dworca jeden mężczyzna bije drugiego. Funkcjonariusze natychmiast podjęli interwencję. Jeden z mężczyzn swoją agresję skierował wobec policjantów, dlatego funkcjonariusze zostali zmuszeni do użycia broni wobec agresora. Mężczyzna został postrzelony w nogę i został przewieziony do szpitala – poinformowała.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi prokuratura.

Czytaj również: Ruda Śląska. Policjantka użyła broni wobec awanturnika. Mężczyzna z raną postrzałową trafił do szpitala

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Ostatnio dodane