16 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

200 nowych studentów wejdzie do Szkoły Medycznej UACH – El Heraldo de Chihuahua

Dyrektor School of Medicine na Autonomous University of Chihuahua, Carlos Hinojos, informuje, że w następnym semestrze 200 nowych studentów rozpocznie zajęcia stacjonarne w kierowanej przez niego jednostce akademickiej, a kolejnych 750 studentów rozpocznie mniej więcej selektywny semestr. .

Dyrektor powiedział w wywiadzie dla tej redakcji, po wzięciu udziału w otwarciu Konferencji Pulmonologów Pediatrycznych w Academic Unit of Medicine, na drugim kampusie UACH.

Należy pamiętać, że w pierwszym tygodniu sierpnia ponownie rozpoczął się okres rejestracji akademickiej, dla nowych poziomów wstępnych stosowany jest test z języka angielskiego oraz prowadzona jest wstępna rejestracja dla nowych studentów. W czwartek 11 sierpnia i piątek 12 sierpnia będą rejestrowani nowi studenci. Zajęcia rozpoczną się 15 sierpnia, tym samym rozpoczynając rok akademicki w sierpniu-grudniu.

Był 1 sierpnia, kiedy UACH oświadczył, że jest gotowy powrócić do zajęć twarzą w twarz w różnych jednostkach akademickich, po tym, jak Komitet Zdrowia UACH kierowany przez epidemiologa Martína Cisnerosa Castolo nakreślił szereg wytycznych, których należy przestrzegać. studenci bezpieczni.

Protokół będzie ściśle egzekwowany, poprzez filtry sanitarne we wszystkich uczelniach, gdzie studenci będą musieli stale używać maseczki na twarz, nakładać żel alkoholowy, a także ujawniać przypadki możliwych objawów zbiegających się z możliwą ostrą chorobą układu oddechowego.

➡️ Otrzymuj najistotniejsze wiadomości od Chihuahua, Juárez i Parral bezpośrednio na swój adres e-mail. Zapisz się do naszego newslettera!

W oświadczeniu Najwyższa Izba Studiów poinformowała, że ​​po wykryciu pozytywnego przypadku uniwersytet podejmie działania w celu wyizolowania i monitorowania kontaktów, jakie miała osoba, niezależnie od tego, czy są to studenci grupowi, nauczyciele, czy pracownicy Niezależnego Uniwersytetu Chihuahua i będą oni zobowiązani do natychmiastowej konsultacji w celu uzyskania opieki medycznej, w przypadku studentów będą uczestniczyć w meksykańskim instytucie zabezpieczenia społecznego, IMSS.

Z kolei zaapelował o przestrzeganie co do joty instrukcji Komisji Zdrowia, bo dzięki systemom kontroli będzie to zabezpieczenie dla wszystkich, nie tylko dla ciała uczniów, ale także dla nauczycieli, a nawet rodzin i przyjaciół, którzy są w szkole. to. ciągły kontakt.

READ  Naukowcy wkrótce ogłoszą światu coś nowego i innowacyjnego w naszej galaktyce - naucz mnie o nauce