23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

20-letnia dziewczyna wścieka się na matkę, ponieważ kupiła jej iPhone’a 13 zamiast 15.

20-letnia dziewczyna wścieka się na matkę, ponieważ kupiła jej iPhone’a 13 zamiast 15.

Co zrobiłeś?

Bahia Esteril: Dziewczyna została schwytana dokładnie w momencie, gdy czuła się świetnie Furia Do swojej matki, ponieważ kupili jej iPhone’a 13, a ona chciała 15.

Wydarzenie zostało sfilmowane przez jedną z osób obecnych na miejscu zdarzenia, gdy młoda kobieta nagle zaczęła ją kopać i żądać, aby matka kupiła dla niej przedmiotowy telefon.

Według użytkownika, który uchwycił ten moment i hojnie podzielił się nim ze światem, wydarzenia miały miejsce na placu handlowym dworca autobusowego w Goiásprawie Brazylia (W Brazyliawow) gdzie rzekomo 20-letnia dziewczyna dała mu cheribolkę, bo nie kupili jej „gustu”.

Napad złości tej młodej kobiety trwał kilka minut

Klip pokazuje, jak córka wielokrotnie pochyla się i upada na ziemię jak mała dziewczynka, gdy matka odmawia jej zakupu urządzenia, co może być idealną reklamą marki środków antykoncepcyjnych.

Pod koniec filmu, w ramach globalnego katharsis, kobieta postanawia odciągnąć córkę, aż przestanie powodować tę scenę, na oczach zdumionych oczu reszty ludzi.

„Powinien był dać jej pasek i zabrać telefon. «Zostawić ją z niczym i zostawić ją do pracy», «Zostawiam ją tam i nie widzę jej… jakby została bez telefonu komórkowego» , „No cóż, nie kupiłbym sobie ani iPhone’a 13.” Ha „Ona jest bardzo słabo wykształcona”, „Jeśli któreś z moich dzieci odważy się to zrobić, odeślę je i zostawię bez telefonu komórkowego , i oni też będą musieli znaleźć sposób, żeby taki kupić”, „Na pierwszy krzyk mojego syna, w tym momencie wsiadam do samochodu.” I tak to zostawiam: „Niech dziewczynka zacznie się ciężko pracować, żeby za owoce swojej pracy może kupić iPhone’a 15” – to niektóre z pobożnych reakcji, jakie pozostawił po sobie post.

READ  Źle... Wilson, wojskowy pies ratowniczy, który poszukiwał aborygeńskich dzieci, wciąż zaginął

Jeśli tego nie widziałeś: umieścili Internet w odległej wiosce i teraz mieszkańcy nie mogą przestać oglądać niczego na swoich telefonach komórkowych.