Zaatakowała ochroniarza kamieniami i zagroziła mu użyciem młotka. 21-latkę zatrzymali policjanci

21-letnia sprawczyni kradzieży zaatakowała kamieniami interweniującego pracownika ochrony. Fot. KMP Wałbrzych

21-letnia sprawczyni kradzieży zaatakowała kamieniami interweniującego pracownika ochrony. Fot. KMP Wałbrzych

Ukradła artykuły spożywczo-przemysłowe z jednego ze sklepów w dzielnicy Podzamcze w Wałbrzychu, a podczas próby ucieczki na przystanku zaatakowała kamieniami interweniującego pracownika ochrony. Chwilę później zaalarmowani o zdarzeniu policjanci zatrzymali agresywną 21-latkę.

Do zdarzenia doszło przed godziną 10:00 w miniony poniedziałek w markecie przy ul. Wieniawskiego w Wałbrzychu. – 21-latka najpierw zabrała z półek sklepowych skarpetki, maszynki do golenia, batoniki, perfumy i czekoladki i schowała je do torebki, a następnie wyszła z obiektu nie płacąc za towar – sierż. szt. Marcin Świeży z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu.

Czytaj także:

Wszystko to zauważył pracownik ochrony, który udał się za kobietą w pościg. 21-latka będąc już na przystanku autobusowym zaatakowała mężczyznę kamieniami i zagroziła mu użyciem młotka, który miała przy sobie.

Zaalarmowani o przestępstwie policjanci prewencji z Komisariatu Policji I w Wałbrzychu szybko zjawili się na miejscu i zatrzymali agresywną kobietę.

Podczas czynności procesowych 21-latka przyznała się do przestępstwa i złożyła wyjaśnienia. Teraz za kradzież rozbójniczą grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 10.

Skradzione mienie wróciło w stanie nienaruszonym na półki sklepowe.

Czytaj również: Pracownik ochrony znalazł broń palną w sklepowej skrytce

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Ostatnio dodane