Śląskie: Chciał ładnie pachnieć. Teraz jest poszukiwany

Za zgodą rybnickiej prokuratury, policjanci opublikowali wizerunek mężczyzny, który jest poszukiwany w sprawie kradzieży. Fot. KMP Rybnik

Za zgodą rybnickiej prokuratury, policjanci opublikowali wizerunek mężczyzny, który jest poszukiwany w sprawie kradzieży. Fot. KMP Rybnik

Śledczy z Rybnika prowadzą czynności w sprawie kradzieży ze sklepów na terenie miasta. Skradziono perfumy o łącznej wartości ponad 800 złotych i smartwatcha o wartości około 1500 złotych. Policja za zgodą prokuratury opublikowała wizerunek mężczyzny, który jest poszukiwany w sprawie tego przestępstwa.

Do kradzieży doszło pod koniec stycznia br. w drogeriach w centrum handlowym w Rybniku. Skradziono perfumy o łącznej wartości ponad 800 złotych oraz smartchwatcha o wartości 1500 złotych. Kamery monitoringu zarejestrowały zdarzenie. Za zgodą rybnickiej prokuratury, policjanci opublikowali wizerunek mężczyzny, który jest poszukiwany w tej sprawie.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciu oraz osoby posiadające informacje, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu (32) 429 52 55, Wydziałem dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP w Rybniku osobiście, mailowo: mienie@rybnik.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: (32) 429 52 30. Można także skontaktować się z najbliższą jednostką policji tel. 997 lub wybrać numer alarmowy 112.

Czytaj również: Do sklepu wszedł “przez szybę”. Uruchomił alarm i wpadł na gorącym uczynku

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Ostatnio dodane