Usiłował nakłonić dwie dziewczynki, aby się rozebrały. Rozpoznajesz go?

Na podstawie dokładnych opisów udało się sporządzić portret pamięciowy mężczyzny, który zaczepiał dwie dziewczynki.

Na podstawie dokładnych opisów udało się sporządzić portret pamięciowy mężczyzny, który zaczepiał dwie dziewczynki.

Zboczeniec zaczepił i wystraszył dwie dziewczynki na osiedlu Kosmonautów w Poznaniu. Podszedł do nich, zaczął rozmawiać i chciał je nakłonić, żeby się rozebrały. Na szczęście ani jedno, ani drugie dziecko nie dało się uwieść pedofilowi. Policja szuka osób, które rozpoznają mężczyznę.

Na podstawie dokładnych opisów udało się sporządzić portret pamięciowy mężczyzny, który zaczepiał dwie dziewczynki. – Cały czas go szukamy i mamy nadzieję, że ktoś rozpozna tego mężczyznę i pozwoli nam ustalić miejsce jego pobytu – mówi Andrzej Borowiak z wielkopolskiej policji.

– To około 30–letni mężczyzna o szczupłej budowie ciała i wzroście około 180 cm. Podejrzany ma ciemne oczy i widoczne ubytki w uzębieniu. Na prawym ramieniu ma tatuaż. Mężczyzna ubrany był w niebieską koszulę z krótkim rękawem i białym napisem na klatce piersiowej oraz ciemne jeansy Miał na plecach jasny plecach – opisuje Dominika Pupkowska–Bral z poznańskiej policji.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę lub wiedzą, gdzie może przebywać proszone są o pilny kontakt z komisariatem policji na os. Jana III Sobieskiego 115 w Poznaniu lub pod czynnymi całą dobę telefonami 61 841 46 11 lub 112. Policja zapewnia anonimowość zgłaszającym.

Czytaj również: Nagabywał nieletnich na seks. Policjanci proszą świadków o kontakt

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Ostatnio dodane