Kujawsko-pomorska policja w dalszym ciągu uczy się “szefowania”. To już czwarta edycja szkolenia

Kujawsko-pomorska policja rozpoczęła czwartą edycję szkolenia pn. "Szefowanie krok po kroku". Fot. ilustracyjne Policja

Kujawsko-pomorska policja rozpoczęła czwartą edycję szkolenia pn. "Szefowanie krok po kroku". Fot. ilustracyjne Policja

W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy już po raz czwarty zorganizowano dwudniowe szkolenie pod nazwą „Szefowanie krok po kroku”. Warsztaty te przygotowano z myślą o kadrze kierowniczej oraz średniej kadrze kierowniczej podległych komend, komisariatów i posterunków Policji kujawsko-pomorskiego garnizonu.

W czwartek 16 maja kujawsko-pomorska policja rozpoczęła pierwszy dzień czwartej już edycji szkolenia w ramach doskonalenia zawodowego lokalnego dla funkcjonariuszy kadry kierowniczej oraz średniej kadry kierowniczej podległych komend, komisariatów i posterunków Policji województwa kujawsko-pomorskiego pod nazwą „Szefowanie krok po kroku”. Szkolenie realizowane jest w siedzibie Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Warsztaty prowadzą policjanci Sekcji Psychologów oraz Wydziału Prewencji KWP w Bydgoszczy.

W szkoleniu bierze udział 13 Kierowników Posterunków Policji z komend miejskich/powiatowych kujawsko-pomorskiego garnizonu policji.

Wcześniejsze trzy edycje szkolenia zostały przeprowadzone w następujących terminach: I. 20-21 lutego, II. 13-14 marca i III. 3-4 kwietnia br.

Czytaj również: “Dodatek dla wybrańców”. Policyjni związkowcy krytykują projekt ustawy o Policji

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Ostatnio dodane