26 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

17-latek jest domniemanym podejrzanym w masowym wycieku Rockstar i ataku Ubera

17-latek jest domniemanym podejrzanym w masowym wycieku Rockstar i ataku Ubera

Ostatnia noc, Londyńska policja aresztowała 17-latka o podejrzeniu ataku i włamać się Dla gier Rockstar Wyciekło z niego ponad 3 GB treści „GTA 6”. Zostało to ujawnione przez oficjalne konto na Twitterze Policja miasta Londynktóry udostępnił informacje dziś rano.

Również, został z tym powiązany haker Atak na technologie UberJednak ta część nie została jeszcze potwierdzona.

W nocy w czwartek 22 września 2022 r. policja City of London aresztowała 17-latka w Oxfordshire pod zarzutem włamania w ramach śledztwa wspieranego przez National Cybercrime Unit.

Nadal jest w areszcie policyjnym.

Wśród angielskich mediów i reporterów mówi się, że ten chłopak pracuje w grupie piraci Nazywają się „$Lapsus” i organizują się głównie przez Telegram. a „Poślizg $” Przypisano im odpowiedzialność Ataki na NvidięA SAMSUNGA Ubisoft nawet wolny rynek Jak dotąd w tym roku.

Najwyraźniej to aresztowanie zostało dokonane we wspólnym wysiłku londyńskiej policji i angielskiej Narodowej Jednostki ds. Cyberprzestępczości i FBI. Oczekuje się, że w ciągu pozostałej części dnia zostanie wydane oświadczenie zawierające więcej szczegółów dotyczących tego incydentu.

READ  Oprócz tego, że odnosi sukcesy w sprzedaży, jest to obecnie najpotężniejsza średnia klasa Xiaomi