3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

17 000 pesos za buty do tenisa Nike na wysokim obcasie.  Zapłacisz im?

17 000 pesos za buty do tenisa Nike na wysokim obcasie. Zapłacisz im?

  • uczenie się „Odzież 50 2022Lista wiodących marek odzież s Nike na prowadzeniu.

  • Oglądanie tenisa Nike Buty na obcasie to część nieoczekiwanych interwencji marki i jej obuwia.

  • Płacenie 17 000 pesos za buty do tenisa na wysokim obcasie jest częścią obecnego celu sprzedaży w segmencie obuwia luksusowego.

Parę trampek Nike Nieco ponad 17 tysięcy pesos Buty na wysokim obcasie To ciekawy zakład odzież Wyzwaniem jest zrozumienie możliwości, jakie wyróżniający się produkt, taki jak tenisówki tej marki, ma do sprzedania dzięki kreatywności tego, co jest oferowane na rynku.

Interwencje te są szczególnie widoczne w znanych markach, które w przypadku Nike I dało mu to wartość 33 tysięcy 176 milionów dolarów, zgodnie z tym, co zgłosił badanieOdzież 50 2022„.

Przesyłając ten dokument, B Smithekspert w badaniach branży odzieżowej i towarowej statystykaZdając sobie sprawę, że „ta statystyka pokazuje wartość 10 wiodących marek odzieżowych na świecie w 2022 roku. W tym roku Nike Była to najwyżej oceniana marka odzieżowa na świecie z wartością marki około 33,18 miliarda dolarów.

Buty Nike na wysokim obcasie

Rynek mody został ostatnio naznaczony pojawieniem się drogich produktów i specjalnych premier, które pokazują, jak ważna jest dziś konsumpcja oparta na wyróżniającym się projekcie i elementach wizualnych.

Ta propozycja stanowi bardzo szerokie wyzwanie dla rynku, aby zrozumieć, w jaki sposób buty tenisowe Nike zmieniły się w szpilki za 17 000 pesos. Strategia, o której mówimy, to buty wprowadzone na rynek przez Ancuta Sarca, która interweniowała w tenisówkach Nike Aby przekształcić go w kod pośredniczący, a następnie w strony internetowe, takie jak naciągane Sprzedawane jako buty o wysokości 60 mm Ancuta Sarca x Nike.

Wyprodukowany we Włoszech produkt posiada charakterystyczne logo w kształcie gołębicy NikeSznurowane zamknięcie, język jak w tenisówce Nike i obcasy Koteczek.

Produkt ten wyróżnia się bowiem na niedawnym paryskim tygodniu mody modelka Sabina Jakubowicz Byłam zaskoczona pojawieniem się na wybiegu Aleksandra Vauthiera Dzięki wspomnianym butom, crossoverowa para butów do tenisa podjęła rozmowę towarzyską.

READ  Cena dolara dzisiaj, 5 sierpnia, peso traci tydzień

Podobnie jak w tym przypadku, w branży modowej obowiązywały różne standardy, aby interweniowane marki były później wprowadzane na rynek, z tym wyjątkiem, że w niektórych przypadkach zmiany te były tak kontrowersyjne, że same marki zakazały używania swoich produktów.

Widzieliśmy przypadek tego rodzaju, gdy piosenkarz lil nas x Promował sprzedaż niektórych butów sportowych Nike Interweniowali, aby przekształcić ich w demoniczną formę, ponieważ oprócz wzoru związanego ze wspomnianym motywem mieli na podeszwach płyn zmieszany z ludzką krwią.

Buty, które stały się znane jako Diabelskie Kapcie, zmodyfikowały niektóre z nich Air Max 97Zawiera elementy projektu, takie jak odwrócony krzyż, pięcioramienna gwiazda i słowa: Łukasza 10:18.

Kiedy trafiły do ​​sprzedaży, trampki kosztowały 19 000 meksykańskich pesos, to wszystko Nike Szybko odpowiedział pozwem, argumentując, że grupa dopuściła się naruszenia znaku towarowego.

„Prawdopodobnie MSCHF Ich nieautoryzowane demoniczne podeszwy spowodują zamieszanie i stworzą niespójności między produktami MSCHF s Nike.

Rzeczywiście, istnieją już dowody na znaczne zamieszanie i rozmycie rynku, w tym wezwania do bojkotu Nike W odpowiedzi na zwolnienie MSCHFktóry opiera się na błędnym przekonaniu, że Nike autoryzował lub zatwierdził ten produkt ”- argumentowała wiodąca marka w odzież.

Oznaki odzież Wskoczenie do segmentów luksusowych wynika z tego, że jej produkty podlegają kreatywnym strategiom, w których elementy takie jak design i zdolność tych produktów do przyciągania uwagi konsumentów specjalnymi edycjami, które wyróżniają się jako wyjątkowe.

Czytaj teraz: